![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
18-08-2011LUNA EN EEN GOEDE ACTIE"Eigenlijk best lekker rustig hè schatje, zo op een woensdagochtend boodschappen doen", zegt de verkering. "U mag maar 4 x 4 blikjes per persoon", zegt de caissière. 16 reacties
Ik was naar buiten gelopen en net zo vaak teruggegaan als nodig was om de gewenste hoeveelheid blikjes in te slaan. Zo'n onzin die restricties bij aanbiedingen.
Eveline - 18-08-’11 13:05
Precies daarom is het woord "kruidenier" ook te gebruiken om aan te geven dat iemand zich druk maakt om het minste geneuzel. Weet nog dat als we vroeger in de winkel niet genoeg wisselgeld hadden en bij de Vivo op de hoek wilden wisselen we altijd te horen kregen dat dat niet kon. Nou, doe dan maar fijn 1 dropveter, rekenen we die even af met honderd gulden. Dat kon altijd wel!
Jan Lisman (URL) - 18-08-’11 13:22
Ik snap de verkering en inderdaad een goed besluit om weg te lopen. Had ik ook moeten doen deze week tijdens mijn pauze in de AH!! Dat was veel beter geweest.. Veel beter!
janine - 18-08-’11 16:20
Om een beetje aangepast in een winkel te verblijven vandaag de dag, moet een koper minstens drie hondencursussen hebben gevolgd om in het hele idiote aanbiedingen- en zegeltjes- circuit mee te kunnen draaien en in hun gareel te blijven.
Gerard - 18-08-’11 22:36
Heel begrijpelijk dat de verkering boos werd en weg liep, maar ik bewonder vooral jouw geduld ;-)
Marinatwiet - 19-08-’11 09:56
@Marinatwiet: Maar ik ken mijn pappenheimertje wel een beetje... Zelf rustig blijven is beter dan zeggen dat hij rustig moet doen, hahaha...
Luna - 19-08-’11 10:16
Ik vind dat de verkering (J) helemaal gelijk heeft!!! Want als je 4x4 blikjes mag zijn dat er 16 en jullie hadden er maar 12. Maar dat is te moeilijk voor de C1000!!
Wel weer een briljant stukje!!! Zie het gewoon voor me!!!! Arnoud Huysman - 21-08-’11 11:37
hahaha hij blijft leuk dit verhaal. Maar idd wij grijpen ook altijd mis bij c1000 .... vind het een klote winkel.
ellen - 23-08-’11 10:56
Je félicite beaucoup toutes les personnes qui veille au bon déroulement de ce blog purement sensationnel et intéressant. Vraiment bravo et encore une fois bon courage.
Horoscope amour (URL) - 29-08-’11 11:54
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
seriouzz - 18-08-’11 11:24