LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
20-07-2011

LUNA EN DAT

Dat je om 6.00 opstaat, zodat je tussen 6.00 en 9.00 even snel nog wat teksten kan schrijven en wat bestellingen kan inpakken. Dat om 9.00 je moeder voor de deur staat die je Godzijdank helpt met de was. Dat je keukenkastjes uitpakt, uitsopt en uitsorteert en dat je je afvraagt hoe je aan zoveel spullen komt. Dat je even een pompoensoepje met koriander in elkaar draait voor de lunch. Dat je je als rechtvaardige scheidsrechter opstelt wanneer dochter S. met de 2 overbuurmeisjes verstoppertje speelt en het ineens 2 tegen 1 is aangaande de spelregels van het verstoppertje-spelen. Dat je je kwaliteiten als partyplanner laat gelden en met een hele lijst vol leuke dingen aan komt zetten als er 3 kinderen voor je staan die zich vervelen en niet weten wat ze moeten doen. En dat je je er bij neerlegt dat ze er niks interessant tussen vinden zitten. Dat je dan weer doorgaat met het uitsoppen van de keuken en dat je uiteindelijk 5 dozen met overbodige spullen richting de Tweede Ronde-winkel kan brengen. Dat je daarna voor je verkering, je ouders, je dochter én de 2 overbuurmeisjes een grote pan bami staat te koken, inclusief sateetjes en gebakken eieren. En dat je dan ook nog alles keurig afruimt en in de afwasmachine zet. Dat je dan als toetje ook een zelfgebakken New York-cheescake weet te serveren. Met slagroom. En dat je daarna je hele nagellak-collectie met alle liefde uitleent aan 3 meisjes die nagelstudiootje willen spelen en dat daarna het hele huis naar nagellakremover ruikt waardoor je een gigantische hoofdpijn ontwikkelt. Dat je ze complimenteert met hun hysterisch gestippelde nagels. Dat je vraagt of ze alles willen opruimen en dat je speciaal vraagt of ze alle doppen er wel goed op hebben gedraaid, omdat je geen leeggelopen flesjes in je nagellakbakje wil. Dat dat waarschijnlijk niet het geval is. Dat je dan je werk voor de volgende dag nog even voorbereid en dat je daarna blij bent dat je om 23.00 in bed ligt. En dat je verkering dan je rug gaat masseren. En dat je dan wegzakkend mompelt: "Oh, ja, lekker schatje, wat fijn, ik kom helemaal tot rust, ik ben kapot." En dat je dan als antwoord hoort: "Maar dit is voorspel hoor." En dat het allerlaatste waar je op dat moment aan moet denken een potje rampetampende, stomende seks is. Dat zelfs een vluggertje je nog teveel gevraagd is. Dat je zelfs je mond nog niet open zou doen al zouden er 10 mannen uit de Jillz-reclame op de ideale pijphoogte voor je staan. En dat je dan met je allerlaatste restje energie besluit om hém maar te gaan masseren, zodat hij in slaap valt en je verder niet lastig blijft vallen met seksuele toenaderingen. En dat je ergens in je achterhoofd weet; hier klopt iets niet. Maar dat je allang blij bent dat je ligt. Dat.

22 reacties

Jaap Punter
"Dat je niet op je voorhoofd bent gevallen en de volgende morgen weer weet dat dat in je achterhoofd niet klopte"
Jaap Punter - 20-07-’11 09:04
Brooklyn
Ja, dat dus!
Brooklyn - 20-07-’11 09:32
smiley
Dat je zelfs al moe wordt door dit gewoon te lezen. Dat ik je er veel succes mee wens!
smiley (URL) - 20-07-’11 10:53
custom essay
Your pieces of art are fantastic!Keep doing this, never stop!
custom essay (URL) - 20-07-’11 12:17
Marinatwiet
en dat dit allemaal heel bekend voorkomt....
Marinatwiet - 20-07-’11 13:12
lienaandelinge
Hahaha, ik zit hier in mijn uppie hardop te lachen!
lienaandelinge - 20-07-’11 13:46
sandra
http://www.ongein.nl/video-die-ziet-het-..
sandra - 20-07-’11 17:26
Annelies
Geniaal stukje weer. Hoe je dat allemaal doet...de verkering en dochter S moeten wel super blij met je zijn! Nooit aan gedacht om een boek te schrijven? Ik koop het meteen!
Annelies - 20-07-’11 21:03
Lindalala
En dat je dan over een jaartje of wat ineens denkt: ik kap ermee. Met dat alles. Dat ik dat allemaal continue met zoveel liefde voor ze deed zeg. Hoe fijn ik dat ook vond. Al die jaren. Maar wat maakte me dat eigenlijk moe. Al dat geven.
Dat? Of is het niet dát? (Ik hoop het niet!)
Lindalala - 20-07-’11 22:55
Inge
ik ken DAT wel ja... maarre, is ie nou in slaap gevallen?
Inge - 21-07-’11 06:49
Filip
Ja.
Filip (URL) - 21-07-’11 08:38
AWeetje
Die winkel schijnt een grote hit te zijn. Maar ik weet nu ook waarom..hihihi.
AWeetje - 21-07-’11 09:10
Lizzy
..... en dat je weet dat dat vaker gaat gebeuren!
Lizzy - 21-07-’11 11:08
Menno Nicolai
Druk dagje wel :-)
Menno Nicolai (URL) - 21-07-’11 14:04
Neneh
en morgen gezond, fris en fruitig weer op... dat
Neneh (URL) - 21-07-’11 21:44
Petra
Met 2 kleine kinderen heb je dit ongeveer iedere dag! HELP***
Petra - 22-07-’11 10:45
ellen
de overbuurmeisjes genoten hebben. En dat 1 van die meisjes heeeeel hard kan rennen.

je bent geweldig overbuuf echt !!! en je verkering ook.
ellen - 22-07-’11 14:22
CiNNeR
Wellicht is gewoon 'nee, morgen weer' wat minder omslachtig en tijdrovend. Ik roep ook maar iets hoor.
CiNNeR (URL) - 23-07-’11 03:29
Esther
Hihihi... CiNNeR mag nog 's vaker iets roepen ;-) Ik hoop wel dat je lekker hebt geslapen. Oef ! Heftig !
Esther (URL) - 24-07-’11 01:05
patchwork
´k Zeg maar zo: ik zeg maar niks. Je hebt ´t zelf al door. Nou hij nog.
patchwork - 26-07-’11 01:06
Personal Quotation
Nice Short Stories
Personal Quotation (URL) - 08-08-’11 09:30
mayank1112011
Well done. I m certainly amazed with the excellence of the details furnished. I have high hopes that you continue with the fantastic job conducted.
locksmith miami fl
Locksmith Washington
mayank1112011 - 08-08-’11 16:25




(optional field)
(optional field)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.




Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com