LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
02-01-2010

LUNA'S PLAAT EN ZIJN VERHAAL


Wat zo fijn is aan luisteren van zielige liedjes terwijl je zelf geestelijk en spiritueel en lichamelijk helemaal overhoop ligt is dat ze áltijd over jou gaan. De zanger(es)/schrijver weet helemaal je gevoel je omschrijven en gedeelde smart is nog altijd halve smart. Maar ook het geluk uit liedjes valt te delen. Zeker als je verliefd bent. Vorig jaar was superzwaar, maar ik heb me ook nog nooit zo licht gevoeld. En zo sterk. Want 2009 was wel ontiegelijk en keihard mijn jaar. Het verhaal stond hier op maanisch.com, dit waren de platen: 10 clichés in chronologische volgorde.

1. Maria Mena - Internal Dialoque
You did the right thing, covered your scars
Challenged your faith
and closed your eyes driving cars
For all that they knew you were safe home
But you went through hell
whenever you were left alone...


2. Anouk - My Best Wasn't Good Enough
Let's say I gave you all I had
And now I'm out of time
And my best wasn't good enough...


3. Aretha Franklin - You make me feel like a natural woman
I didn't know just what was wrong with me
till your kiss helped me name it
Cause you make me feel like a natural woman...


4. Natasha Bedingfield - Unwritten
Feel the rain on your skin
No one else can feel it for you
Only you can let it in
No one else, no one else
Can speak the words on your lips
Drench yourself in words unspoken
Live your life with arms wide open
Today is where your book begins
The rest is still unwritten..
.

5. Beyone - Listen
Listen, I am alone at a crossroads
I'm not at home in my own home
And I've tried and tried to say what's on mind
You should have known...


6. Beyonce - Halo
I swore I'd never fall again
But this don't even feel like falling
Gravity can't forget
To pull me back to the ground again...


7. Acda & De Munnik - Lopen Tot De Zon Komt
Heb je nu alles wat je wou?
Werd je wakker met een glimlach?
Zegt 'ie vaak: "Ik hou van jou"?
Houdt 'ie je vast als je soms bang bent?
Kent hij je angst en je verdriet?
Alleen maar schudden met je hoofd, lief
Logisch dat je me verliet...


8. White Lies - Farewell to the Fairground
Farewell to the fairground
These rides aren't working anymore
Goodbye to this dead town
Until the ice begins to thaw
We'll head south just hold my hand now...


9. Editors - Papillon
Darling, you're born, get old and die here
Well that's quite enough for me dear
We'll find our own way home somehow...


10. Black Eyed Peas - Boom Boom Pow
BOOM BOOM POW!!!!!!!!!!!!!!!!

7 reacties

Van de Pot Gerukt
En? Heb je nu alles wat je wou?

Was getekend
Van de Pot Gerukt (E-mail ) (URL) - 02-01-’10 10:43
blue
you rock girl!
blue (URL) - 02-01-’10 10:50
darja
he, ik mis nina simone, ik zag hem nog voorbij komen bij de top 2000 en moest nog aan je denken!

enjoy 2010!
darja - 02-01-’10 14:21
Novy
Ik zeg: happy 2010.
Novy (E-mail ) (URL) - 03-01-’10 22:01
Maurice
Een fijn 2010 :P (met ploezies enzo..)
Maurice (E-mail ) - 04-01-’10 10:50
Sandra
so true, so true
Sandra - 04-01-’10 14:52
Marina
Het hele oeuvre van Maria Mena is hier het afgelopen jaar ook stukgedraaid. Overal goed voor. ;-)
Ik hoop dat 2010 een te gek jaar voor je wordt!
Marina (URL) - 06-01-’10 21:07




(optional field)
(optional field)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.




Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com