![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
28-07-2009RUN LUNA RUNHij zei een paar weken geleden dat het misschien wel een goed idee was om te gaan sporten. "Ben ik te dik ofzo?", vroeg ik meteen. Maar hij zei dat rennen echt heel lekker kon zijn en dat het echt iets voor mij was. "Je wordt er rustig van", zei hij. “Ja, doei! Ik doe niet aan sport!”, was voorheen meestal mijn vaste antwoord als iemand over bewegen begon, en dat was ook precies wat ik tegen hem zei: "Ja, doei, echt niet dus hè, echt niet!" Maar de volgende dag stond ik op en jogde op m’n simpele sneakertjes volgens een simpel jog-schema en ik dacht daarna: nou, ik ben in dit kwartiertje dan wel ongeveer 4 keer hartstikke dood neergevallen, al was ik de helft van de tijd aan het wandelen, maar uiteindelijk was het toch best wel lekker en doe me nu maar een biertje, want ik heb 'm verdiend. En zo ging dat dan 4 keer achter elkaar. Ik kreeg er zelfs schik in. "Als je nog meer gaat rennen moet je echt wel goede renschoenen kopen hoor Luun", zei iedereen, "want anders krijg je blessures." Dus ik goede renschoenen kopen. Roze Nikes. En met die roze Nikes zweefde ik over de Amsterdamse grachten en het ging allemaal helemaal volgens het simpele jog-schema en ik zou binnen een paar maanden non-stop 5 kilometer kunnen lopen, dat was het plan. Tot ik tijdens het verhuizen door m'n rug ging en een maand amper kon lopen, tillen en al helemaal niet kon rennen. Heel m'n jog-schema naar de klote! Godverdomme! En toen gebeurde er iets wat ik zelf nooit voor mogelijk had gehouden; ik miste het rennen. Ik miste het bewegen! Ik! Ik die in 33 jaar nog nooit aan sport had gedaan! Ik! Dus toen 2 weken geleden m'n rug weer okay was en ik weer kon rennen hier in de polder in Amsterdam-Noord stond ik om 6.00 's ochtends met tranen in m'n ogen te genieten van alle bloemetjes om me heen en daarna de opkomende zon en dan ondertussen de meest trancy trance-plaat van Armin van Buuren op m'n iPhone en godverdegodver wat was het leven toch eigenlijk prachtig!!! Ik ging dus initieel niet rennen om af te vallen. Ik ging rennen om m’n hoofd leeg te krijgen. Dat soort dingen. M'n alcoholverslaving inwisselen voor een endorfineverslaving, dat vooral. Gezond doen. De controle over m’n lichaam krijgen. Kijken of ik het kon. En ik kan het! Want ik was dus niet te dik ofzo. Echt niet! Maar ik ben de afgelopen 3 maanden wél 8 kilo afgevallen. En die kon ik stiekem best missen.19 reacties
Een heel eng stukje ! Dit zou ons dus ook ineens kunnen overkomen! Sporten is iets voor de televisie bah
Jan - 28-07-’09 10:54
Zo herkenbaar! Ik ben ook ruim 2 maanden geleden begonnen met hardlopen (heb wel altijd gesport, maar met heel veel tegenzin) en ik vind het ook leuk! Maar goed het is nu altijd mooi weer en licht buiten. Doen we het in de winter nog steeds?
Chantal - 28-07-’09 11:07
@darja: Ik weet niet meer precies waar vandaan... maar kan het je mailen... heb schema voor 5 kilometer... en voor 10 en 15 (ja, ik ga later nog een stapje verder!)...
Luna - 28-07-’09 11:37
wow, goed bezig jij! weet je wat ook errug leuk & lekker is? Zumba! Echt een aanrader, daar wordt je ook heel fit en heel blij van :)
blue (URL) - 28-07-’09 12:28
Goed van je! Een positieve draai geven aan je leven!
En ik kan je wat vertellen: in de winter is het nog lekkerder dan in de zomer. Gonda (URL) - 28-07-’09 12:56
En het vroege opstaan.....vergeet dat niet.....Ik sta al jaren doordeweeks om 05.00 uur en in de weekenden hooguit om 08.30 uur op. Dat is beter dan zo'n late start, daar wordt je sloom en zo niet actief van! En om je dag dan te beginnen met een stukkie hardlopen, dat is inderdaad heerlijk. You go girl!
Brooklyn - 28-07-’09 13:04
Hmm, het tweede stukje met "hij" in de eerste zin.
Dat ziet er verdacht veel uit als een goedgeplande opmaat-constructie. Jan - 28-07-’09 18:12
heel herkenbaar! ik ren (nouja, jog) nu een jaar, na 35 jaar Niet sportief te zijn geweest. 2x per week, en het gaat nu gewoon soepel! ongelooflijk. Armin lijkt me ook wel wat, loop zelf nu op Mando diao, ook lekker.
Leischa - 28-07-’09 22:00
Of zet je schema op je blog :-)!
*Honne is stiekum ook wel nieuwsgierig en kan ook wel 8 kilo missen ;-). Honne (URL) - 29-07-’09 11:52
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
Als je het zo omschrijft, denk ik: Misschien moet ik ook eens gaan hardlopen. Ik denk dat ik stil in een hoekje ga zitten wachten tot dit gevoel overgaat.
Marina (URL) - 28-07-’09 09:04