LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
02-03-2009

VOOR IK VERGEET


Donderdagochtend, 9.00.
P. is naar z’n werk en ik ben alleen met z’n vader.
“Je moet wakker worden pa”, zeg ik, “en je moet je medicijnen en ook wat eten.”
Hij is er niet zo voor te porren.
“Kom op pa, op de rand van het bed.”
Het lukt niet om hem omhoog te trekken wanneer hij me een hand geeft.
Dan maar een soort van bovenop hem zitten. Hand in z’n nek. En dan omhoog.
Hop! Hop!

Hij zit op de rand van het bed. Ik zit rechts van hem.
Hij valt om naar links.
“Rechtop blijven zitten pa, je hebt een afwijking naar links.”

Ik pak ‘m stevig vast.
“Blijf maar even naast me zitten zo. Ik moet even bijkomen.”

En zo zitten we samen.
Wel een kwartier.
Naast elkaar.
Mijn arm om zijn schouder.
Zijn hand op mijn bovenbeen.
En we kijken in stilte naar hoe de poezen met elkaar spelen.
Poes John ligt op een stoel en poes Sid mept hem eraf.
John komt naar ons toe gelopen en miauwt.
Sid gaat op de stoel liggen. Met z’n pootjes omhoog.
Even later rent Sid weer richting John.
John weer achter Sid.
En Sid weer achter John.
En daarna rollen ze met z’n tweeën over het kleed.

Dan kijkt de pa van P. me aan en zegt:

“Mooi hè?”

14 reacties

Aukje
Ontroerend.
Aukje (URL) - 02-03-’09 20:05
Paul
De simpele dingen betekenen het meest.
Paul (E-mail ) - 02-03-’09 21:07
CiNNeR
Ja, dat is idd mooi ...
CiNNeR (E-mail ) (URL) - 03-03-’09 07:19
Marloes
Kus!
Marloes (URL) - 03-03-’09 08:20
darja
Ja, heel mooi!

hoe gaat het nu met hem? thuis dus, maar een beetje tevreden met de zorg?
darja - 03-03-’09 11:01
Neneh
mooi, zeker is dat mooi....

*slaat arm om Luna heen*
Neneh (E-mail ) (URL) - 03-03-’09 14:11
Swan
Snif.
Swan (URL) - 03-03-’09 15:16
Terrebel
Genieten van de kleine dingen is een gave.
Terrebel (URL) - 03-03-’09 22:45
Maurice
Christus...Je weet zelfs "stoere" mannen aan het janken te krijgen, stomme muts !

Vader van P. verdient een lief plaatsje naast Jezus of welke God dan ook. En hij reserveert over 80 jaar een plekje voor jou zodat je er met al je Ploesies en dingetjes, stofjes mag plaatsnemen.

Ik ben niet snel ontroerd, maar nu wel. En ik lul dan teveel.
Maurice (URL) - 04-03-’09 01:13
Juksti
Erg mooi, en fijn dat de pa van P. nog kan genieten van kleine dingen. Erg fijn.
Juksti (URL) - 04-03-’09 10:13
AWeetje
Luna, ik heb echt bewondering voor je. Ik weet dat op zo'n moment je niet denkt maar doet, zo ben ik ook...en met ons nog tig andere mensen. Maar wanneer je dat vanaf de zijkant bekijkt, al dan niet alleen de woorden, dan moet ik toch echt even zeggen. JE BENT EEN TOP WIJF!!!!!
AWeetje - 04-03-’09 15:46
Johan
Respect, diep respect!
Johan (E-mail ) (URL) - 04-03-’09 16:09
Jack
Ontroerend mooi, maar jammer genoeg ook heel herkenbaar. Sterkte voor de komende tijd.
Jack (E-mail ) - 08-03-’09 00:31
Jenny
Ja, mooi...
Jenny (URL) - 10-03-’09 21:31




(optional field)
(optional field)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.




Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com