LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
10-08-2007

LUNA LOVES AMSTERDAMSE PAALTJES

Op een moment in mijn leven heb ik gedacht: wat zou het fantastisch zijn in Amsterdam te wonen, in een huis of appartement, met Amsterdamse paaltjes voor de deur. Want die Amsterdamse paaltjes, die staan alleen in Amsterdam-centrum, en wonen in Amsterdam-centrum dat was en is het helemaal voor mij. En elke keer, ongeacht het verkeer, ongeacht de toeristen, ongeacht het weer, elke keer als ik nu over de grachten fiets of loop, dan weet ik 1 ding zeker: ik hou van Amsterdam. Ik ben verliefd op Amsterdam. Ik wil hier nooit meer weg. De hele wereld kan me in de weg lopen, ik kan ’s nachts wakker worden van de junks voor de deur, mijn portemonnee is al 7 keer gestolen, mijn fiets al 29 keer, maar 1 ding staat altijd vast: geef mij maar Amsterdam. Ik hou van het Ij, omdat het mij de eerste jaren dat ik hier studeerde van de stad naar Noord bracht. Ik hou van de grachten. Ik hou van het Vondelpark. Van het Leidseplein. En kan mij het schelen, ook van het Rembrandtplein. Ik hou van elke Koninginnedag die in Amsterdam gevierd wordt. Ik hou van de coffeeshops, van de smartshops, van alle kroegen, alle clubs. Ik hou van de vrijheid die hier hoogtij viert. Ik hou van het midden in de nacht nog een fles wijn kunnen scoren in het hotel op de hoek. Ik hou van de prachtige nieuwe Openbare Bibliotheek, van het NEMO, van het Scheepvaarthuis, van het Botel en van het lelijke, drijvende, Chinese restaurant met neonverlichte Boedhha, omdat deze gebouwen al 5 jaar lang mijn uitzicht bepalen. Een uitzicht waar ik nog steeds elke dag versteld van sta dat dat mijn uitzicht is. Ik hou van Amsterdam, omdat deze stad mijn herinneringen draagt. Omdat het mijn stad is. En aan het einde van elke dag ben ik dankbaar dat ik in dit Amsterdamse huis mag wonen. Mijn huis. Dat ik hier mag leven. Mag slapen. Dat ik naast de allerliefste man van de wereld mag liggen. Dat er ergens in dit huis 3 prachtige katers en een poes in mandjes, op kleedjes of op kussens liggen. Dat ergens in deze stad al mijn lieve vrienden liggen te slapen. En aan het einde van de dag ben ik dankbaar dat er voor mijn woning 7 Amsterdamse paaltjes staan.

21 reacties

koen
nou nou...

maar wel mooi hoor. Ken het gevoel wel, maar dan in Groningen en anders...heel anders
koen - 10-08-’07 13:23
Maurice
Je kan het niet meer goed praten Luun. Je bent welkom, maar geen Amsterdammer.

Oh...Ik vind je foto wel sexy.
Maurice (E-mail ) (URL) - 10-08-’07 14:15
jolanda
Je hebt ook een geweldig huis Luna......daar kan inderdaad weinig tegenop!

( ik zou nooooiiiitttttt in amsterdam willen wonen, maar dat ligt aan mij....niet aan amsterdam :) )
jolanda (E-mail ) (URL) - 10-08-’07 14:40
Kathleen
Daarom verhuis ik binnenkort weer voor een paar maanden naar de Nederlandse hoofdstad. Ook al ben ik een belgje, ik ben halsoverkop verliefd geworden op Amsterdam.
Kathleen (E-mail ) (URL) - 10-08-’07 14:44
Zezunja
Laten er nou in Leuven óók Amsterdamse paaltjes staan. Ik zweer het je!
Zezunja (URL) - 10-08-’07 14:58
Luna
Maurice, ik wil helemaal niks goed praten... ik wil iets duidelijk maken...
Luna - 10-08-’07 17:39
seriouzz
Heb je wel eens in club 11 gegeten Luna? Is dat wat? 'T is bij jouw om de hoek.
seriouzz - 10-08-’07 18:39
Luna
Seriouzz: Het is eten is best okay, vind ik, maar niet top... het uitzicht daarentegen is WOW en heel erg de moeite waard! Wil je top eten, zonder dat uitzicht, en in dezelfde buurt, dan zou ik gaan voor restaurant Hemelse Modder... Club 11 is meer voor een lunch of kopje koffie...
Luna - 10-08-’07 18:42
inge
en zo val ik hier van het ene uiterste in het andere uiterste... well you more than made up, zou ik zeggen ; )
inge (URL) - 10-08-’07 18:55
DON JUAN
Mhm,ik kan je voor en tegen wel volgen,ik woon in Spanje en wij hebben hier ook een "zomerprobleem" maar ik zou voor geen geld terugwillen naar het klaagland.
DON JUAN - 11-08-’07 08:27
walb
komt u weleens in rotterdam mevrouw, dat is pas een echte stad.
walb (URL) - 11-08-’07 10:11
Pat
Juist vanwege diezelfde trots hebben we een vriend van ons een Amsterdams paaltje gegeven toen hij verhuisde naar Den Haag!
Pat - 11-08-’07 10:37
roosje
maar daar hebben ze al hagenaartjes!
roosje - 11-08-’07 13:05
nick
Praat je eigenlijk ook plat Amsterdams?
nick - 12-08-’07 12:07
Sunny
@Walb; Rotterdam is geen echte stad! Rotterdam is een uit de kluiten gewassen vinexwijk met heel veel chagerijnige mensen bij elkaar!
Sunny - 12-08-’07 15:15
Menno
Een tevreden Yup. Het is zomer, zeker ;-)

(ff in Osdorrep onderweg naar Londen, en dan weer naar huis - tot mijn grote verbazing zag ik vanmorgen dat ze in de supermarkt op Schiphol zelfs op zondag brood bakken)
Menno (E-mail ) (URL) - 12-08-’07 17:07
Doinja
Haha... iets klopt er niet in dit verhaal. De allerliefste man van de hele wereld ligt namelijk elke nacht naast mij! ;-)
Doinja (E-mail ) (URL) - 12-08-’07 19:25
jan
Dat is nog eens een mooi eerbetoon, de stad waardig. Ik woon zelf in een provinciehoofdstad beneden de rivier, maar ik zou die wat graag voor Amsterdam inruilen.
jan (E-mail ) (URL) - 13-08-’07 17:15
Janssen.
Dat had ik al wel begrepen hoor,dat je van Mokum houd :),die toeristen heb je het schurft aan.....maar ja,die horen bij een grote stad enne Goes......wij komen elke zomer om in de duitsers en duikende belgen aan de Sas,het is niet anders!:):)
Janssen. - 14-08-’07 09:08
Daan
‘Amsterdamse paaltjes’??? Waar komt u vandaan juffrouw? Die dingen heten al sinds jaar en dag Amsterdammertjes.
Daan (E-mail ) (URL) - 18-08-’07 13:07
Buurman M
Heerlijk melancholisch :p
Buurman M - 20-08-’07 16:10




(optional field)
(optional field)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.




Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com