LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
01-05-2006

THE BRUCE SHOP

Ik was eigenlijk al 2 weken bezig met Koninginnedag. Het plan was namelijk om samen met Monica en Marloes handgemaakte spulletjes te verkopen. Marloes kwam er makkelijk vanaf door haar schoonmoeder te laten breien en die zelf te verkopen en Monica was al weken aan het haken geweest. Ikzelf kwam er ook best makkelijk vanaf door een aantal van mijn te digitaliseren en af te laten drukken op ansichtkaarten. Per 3 en per 10 in een , sticker erop, lintje erbij en klaar. Daarna nog een in elkaar geknipt en geplakt met daarop de 15 verschillende ansichtkaarten. Prijs erbij. Ook nog wat maken, dat ik ook met heel veel liefde schilderijen van andere katten maak. Kon niet misgaan. Het zag er verdomde kek en uit. En ik besloot om toch ook maar een aantal te maken van 7 bij 10 centimeter. Misschien zouden er wel mensen langslopen die een ‘Bruce Canvas Original’ in huis zouden willen halen. Maar dat bleek dus ijdele hoop. Het was ‘kijken, kijken, flauwtjes glimlachen’, maar niet kopen’. Het was veel “Nee, bedankt” en 1 meisje zei zelfs ronduit dat ze de ansichtkaarten stom vond. “En die kat is lelijk”, riep ze erachteraan. Ik heb het maar niet aan Bruce verteld, want zo’n klap komt hij nooit meer te boven. “Het waren maar een paar mensen die zo onaardig waren”, zei Monica. “Ja, maar toch, lullige opmerkingen blijven juist hangen”, vond ik. De verkoop van de Bruce-merchandising op Koninginnedag viel dus best tegen. Maar je krijgt niet wat je verwacht, je krijgt wat je verdient. En uiteindelijk verdiende ik toch iets van 80 euro, waardoor ik mijn drankkosten voor die dag er bijna uit had. Maar beter nieuws is dat er momenteel door vriend M. wordt gewerkt aan een echte ‘online Bruce Shop’! En daar ga ik niet alleen Bruce-ansichtkaarten en ‘Bruce Canvas Originals’ verkopen, maar er komt ook een soort ‘Pimp Your Cat’-shop waarbij ik, in plaats van Bruce, andere katten op canvas ga voorzien van hoeden, petjes, kraaltjes, brillen en veren. Pimp your cat; cause your cat’s worth it.

36 reacties

Liz
Ahh, volgens mij was een mijn vriendin die dat zei. Sterker nog, ik weet het zeker. Maar ze meent het niet hoor. 'Lelijk' is het nieuwe apart. Ik heb je kaarten thuis zo lang onder haar neus gedrukt dat ze ze vanzelf 'creatief' en 'leuk' ging noemen. En ik? Ik vind ze geniaal!

Net als het Bruce-schilderijtje met iglo-muts. Geweldig!
Liz - 01-05-’06 21:22
Rosalie
Bruce is cool. Punt.
Dat ziet toch iedereen!
Rosalie (URL) - 01-05-’06 21:32
Jet
En met dit logje is zojuist een briljant verjaarskado me de schoot ingeworpen...ik wil m'n poezen gepimpt!

En tssss...Bruce lelijk?!
Jet - 01-05-’06 21:49
Agnes
Katten pimpen is altijd goed natuurlijk!
Agnes (URL) - 01-05-’06 21:51
Brownie
Ik heb voor het eerst in 4 jaar weer " getreint " en met de korting ( waar ik geen recht op had ) en de 2 !!! consumptiebonnen, had ik mijn kaartje er weer uit. Op andere locaties e.e.a. nog goed gemaak qua drank...
Brownie (URL) - 01-05-’06 22:07
Pascal
Jullie zagen er goed uit!
Pascal (URL) - 01-05-’06 23:19
Kimske
Allemaal leuk een aardig natuurlijk, maar mijn poes Muisje is wel zó mooi, wonderlijk, bijzonder, die hoeft niet gepimpt ;)Maar ben toch wel erg benieuwd hoe je t doet: schilder je op iedere doek steeds een nieuwe Bruce-lee? uitprinten op canvas lijkt me niet mogelijk..? please tell me!
Kimske (URL) - 02-05-’06 03:35
Maurice
Petroesjka mag jij niet pimpen...Jij zet Bruce al steeds hoedjes op....En wat krijgt Bruce voor al die vernederingen??

*Geeft Bruce een plakje ham*
Maurice (URL) - 02-05-’06 05:38
Luna
Het is een combinatie van acrylverf en collage met foto's... en met 'echte' materialen, zoals bont, leer, touw, etc. :-)
Luna - 02-05-’06 07:54
Brooklyn
Behoort " Pimp your dog" ook tot de mogelijkheden of stel ik nu een hele stomme vraag?
Brooklyn - 02-05-’06 09:22
Swampy
I want to pimp Pushkin now!
Swampy - 02-05-’06 09:24
c.
Utrecht is nog niet klaar voor Bruce.. In Amsterdam was je los gegaan!
c. - 02-05-’06 10:02
Wiro
Zag er allemaal wel kek uit, zoals je het had opgesteld. Wel de moeite waard om even bij stil te staan. Maar kopen? Hmmmm.
Wiro (URL) - 02-05-’06 10:11
Pollie
Wat gezellig om steeds te kunnen klikken bij het verhaal en zo de foto's te kunnen zien. Alsof ik erbij ben.
Pollie - 02-05-’06 10:38
Rick de Kikker
Hoe zou het toch met Bruce Hornsby zijn?
Rick de Kikker (URL) - 02-05-’06 12:06
Lau
Oohh... pimp my cat! Gaaaf! Ik heb er drie... :-)

Tssk... Bruce is echt niet lelijk; hij is juist erg leuk!

Enne... als ik in Utrecht had gewoond/was geweest was ik echt wel langsgekomen hoor!
Lau (E-mail ) - 02-05-’06 12:08
maria
ik wil ook graag mijn dog (Bertje) pimpen... of eh, laten pimpen, door jou dus...
Zie dat er meer liefhebbers zijn, zou je een klein zijsprongetje willen maken?????
maria - 02-05-’06 12:27
Suffie
Ik wil op zich wel een afspraak maken voor een Extreme Cavia Pimping, maar dan moet je beloven dat je geen rokjes of hoepeltjes gebruikt..!
Suffie (E-mail ) (URL) - 02-05-’06 13:46
Luna
Het is ook de bedoeling dat ik honden ga doen!
Luna - 02-05-’06 14:16
Cerito
Mooi..ik/wij heb/ben een hond en een kat..
En ongeveer 4 kwadriljoen fotos daarvan.
Daar moet wat mee te doen zijn.
Cerito - 02-05-’06 15:03
johan
Hihi, pimp you're Lobbes !!
johan (E-mail ) - 02-05-’06 17:05
Kimske
de titel gaat dan zeker 'pimp my pussy' worden?? :D
Kimske (URL) - 02-05-’06 18:12
Janssen
Nog nooit van mijn leven heb ik een lelijke kat gezien en ik zie er heel wat buiten die 5 van mij om......
Janssen - 02-05-’06 18:21
Mn (ofte: Monica)</strong>  (<a href='http://www.karakolleke.be'  rel=URL) - 02-05-’06 19:10
Remke
Heee wat een geweldig idee! Ik heb nog een stel Chihuahua's en een Chinese naakthond in de aanbieding! Misschien is daar nog wat van te maken?
Remke (E-mail ) (URL) - 02-05-’06 21:35
Marloes
Ah... als je ook honden doet, heb je er natuurlijk gelijk een klant bij :)

(je moet van die spamvraag eigenlijk "hoeveel is 3 keer 3" maken :o)
Marloes (URL) - 03-05-’06 07:33
Joyce
Ooo helemaal geweldig. Ik wil echt mijn hond totaal gepimpt. Van discobril tot tirolerhoed. Nee serieus, ik houd je site in de gaten, want ik denk dat dit voor mijn hond wel een leuk verjaardagscadeau is. Hij is dan wel kleurenblind en heeft geen smaak, maar zo'n bot gaat ook vervelen natuurlijk...
Hebben hebben!
Joyce (URL) - 03-05-’06 09:59
jessica
Mijn hond lijkt op een kat, meer en twijfel gevalletje, da moet kunnen toch?
jessica (URL) - 03-05-’06 13:49
seriouzz
P. pimpen behoort ook tot het arsenaal aan mogelijkheden?
seriouzz - 03-05-’06 21:28
Nina
Luna komt straks om in de poezen- en hondenfoto's! Ik zie het al helemaal voor me!
Volgende stap: real-life pimpen? Met je hond of kat een dagje naar Amsterdam. Het huisdier dump je bij Luna, vervolgens ga je lekker shoppen en lunchen, en als je na 3 uur terug komt, krijg je je viervoeter terug, inclusief bontmutsje/hawaiirokje/piratenhoedje en bijpassende coupe!

En dat idee geef ik zomaar GRATIS weg!! :-D
Nina (URL) - 03-05-’06 22:12
Amanda
>..Naja mensen zonder smaak..Bruce Almighty toch?? xx
Amanda (E-mail ) (URL) - 03-05-’06 23:23
Moeder van Luna
Bruce lelijk... ech nie... hij is de knapste en de slimste kat van de wereld!!! en ik kan het weten!!!!!
Moeder van Luna - 04-05-’06 14:24
Jill
Ja, goed idee!
Twee katten en twee honden liggen hier al helemaal klaar om gepimpt te worden!
Jill - 04-05-’06 19:14
Suffie
Lelijk zijn is de nieuwe schoonheid. Als Bruce Lee over mijn rug wandelt voel ik mij één met de kosmos...

(Daarna nies ik me een dwarslaesie, maar da's een ander verhaal...)
Suffie (E-mail ) (URL) - 04-05-’06 22:48
Guus
Hoi Luna, onze katermans Boubou wil ook graag gepimpt worden als koning van de Stollenbergflat...

Groetjes van Guus

p.s. Pussy is onzettend leuk....
Guus (E-mail ) - 08-05-’06 21:59
Bedz
Lijkt me wel gaaf onze katten gepimped te hebben in de vorm van de schilderijtjes die je van Bruce gemaakt hebt.
Lijkt me echt enorm gaaf om 4 van die coole koppen aan de muur te hebben.
Maar zal wel wat kosten ;)
Bedz (E-mail ) (URL) - 13-05-’06 21:33




(optional field)
(optional field)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.




Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com