![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
24-04-2006PARTNER P. BETRAPT LUNAHet is 16.20 en ik schrik wakker van de voordeurbel. Ik verwacht niemand en ik heb een hekel aan onverwacht bezoek. “Vrouwtje doet lekker niet open”, zeg ik tegen John Digweed die naast me op het kussen ligt. Dan gaat de bel nog een keer. En nog een keer. Verdomme. Ik sta op om open te doen en wanneer ik de hal binnenkom zie ik dat partner P. voor de deur staat. Oeps. Betrapt. Hij kon niet naar binnen omdat ik de dievenklauw op de deur heb gedaan. “Wat kom jij doen?”, vraag ik. “Ik dacht, ik kom eens gezellig wat vroeger naar huis”, zegt hij, “waarom deed je niet open?” “Eh, ik was beneden in de badkamer”, lieg ik. Het is een familietrekje aan mijn vaders kant: ‘Effe leggen.’ Nu doet het gros van die familie dat ‘effe leggen’ na het eten, maar omdat partner P. vaak pas om 20.00 thuis komt, heb ik het ‘effe leggen’ verplaats naar 16.00. Dagelijks, tussen ‘Oprah’ en ‘Dr. Phil’ bevind ik mij in het hemelbed in de woonkamer. En binnen 1 minuut liggen er dan ook 3 katten bij, die, net als ik, zeer veel waarde hechten aan deze doordeweekse ‘effe leggen’-routine. En het ‘effe leggen’ was dan ook mijn geheim. Niemand wist ervan. Stiekem overdag even 3 kwartier stelen. Het voelde een beetje stout. En het zou ook gewoon mijn geheim gebleven zijn als P. niet onverwacht zo vroeg thuis zou zijn gekomen. Want terwijl ik na zijn thuiskomst doe alsof er niets aan de hand is begint de wekker van mijn mobiele telefoon te trillen. Oeps. “Waarom heb jij je wekker om 16.45 staan?”, vraagt P. terwijl hij me mijn mobieltje aangeeft. “Eh”, stamel ik. Kut. Hoe red ik mij hier uit. “Eh, nou”, stamel ik nog maar eens. Maar dan volgt meteen het nadeel van elkaar al 7 jaar kennen. “Jij lag te slapen hè?”, roept P., “wat een leven heb jij! Beetje ’s middags liggen in het hemelbed met de katten.” “Nou, ja, het was gewoon een powernap hoor”, probeer ik. Maar P. weet nu van mijn geheim. En als het niet meer stiekem is, dan wordt dat ‘effe leggen’ meteen al minder lekker.26 reacties
Doe ik ook,"effe leggen",bij voorkeur onder Oprah en Dr Phil,want aan beide heb ik een hekel.......:),om 16.oo uur volgt dan mijn dagelijkse soap,lekker hoor!!!!
Janssen - 24-04-’06 18:28
Die paar uurtjes 's nachts voelen altijd al als effe. Overdag doe ik geen oog dicht. Niet omdat ik niet wil, maar omdat de gelegenheid zich niet aan doet.
Wiro (URL) - 24-04-’06 18:55
Als ik me 'effe leg', kom ik meestal de rest van de dag niet meer bij...maar 't is wel heeeul verleidelijk, dat wel.
teun - 24-04-’06 19:12
hahahaha ik doe dat vaak sávonds na het eten en voel me dan meteen een oud mens..heel slim dat je dat stiekun doet (uh...deed)
ga je het nu niet meer doen dan?? blue (URL) - 24-04-’06 19:57
Jesus, net dertig en dan al niet in staat zijn om overdag wakker te blijven.
Typisch gevalletje patat-generatie! Walgelijk... Rene - 24-04-’06 21:48
@tm: is ook prachtige poster van. Persoon in hangmat tussen twee palmbomen, met onderschrift "Thinking is Hard Work".. ;)
Thierry - 24-04-’06 22:19
Oh lekker....ik denk alleen niet dat mijn baas dat zal gaan waarderen als ik op dat tijdstip ga liggen pitten...
Michaela (URL) - 24-04-’06 22:23
Volgens mij wordt het tijd dat P. Change Your Life Without Getting Out of Bed : The Ultimate Nap Book van Sark gaat lezen. Alle excuses om lekker tussendoor te slapen op een rijtje (via amazon ook in te zien!)
Kriebels & Krabbels (URL) - 24-04-’06 22:59
Ik doe een middagdutje tijdens het gebruik van de zonnebank, ben al tig x betrapt omdat ik dan snurk ;-)
MegaHeks - 25-04-’06 01:24
bestaan tegenwoordig zelfs essays over van van die snelle HRM boys die stellen dat 'effe leggen' 's middags de productiviteit verhoogt ... ze bepleiten dat voor in het zakenleven ... heeft partner P. daar nog niks over gelezen ?! ... hij is helemaal niet mee ! ;-)
geweldig stukje weer Luna ! groet koen - 25-04-’06 09:38
@don juan: daarom gaat er zeker ook zoveel EU subsidie naar Spanje ?
(-_-)zzZZzz (URL) - 25-04-’06 15:15
Als P. zegt: "Je lag te lapen, hè!"
Dan had hij al heel lang een vermoedden, maar liet je lekker ff leggen ;-) Maurice (URL) - 25-04-’06 16:04
He get, zou hij nu zo gemeen zijn om gewoon lekker op je "effe legge-tijd" jou te gaan bellen, keer op keer. :-)
(of maak ik nu slapende honden wakker?) Ellen (URL) - 25-04-’06 17:17
tering, wat doen jullie moeilijk zeg.....
een relatie hebben hangt af van vertrouwen en dat doen jullie elkaar dus niet... fred - 26-04-’06 19:45
Is toch heel normaal in het zuiden van Europa? Je lijkt me wel een nachtuil, dus zal je het nodig hebben Luna.
Anna-Maria heeft gelijk (URL) - 27-04-’06 06:33
Heerlijk, effe onderuit. Het liefst om een uurtje of vier, maar door werk na het werk, als het nog kan. En dan opstaan als een zombie en maar blijven zeggen dat ik zo lekker lag. Na een kwartiertje is dit weer in orde.
Pascal (URL) - 28-04-’06 19:18
Het is gewoon even tot jezelf moeten komen. 16:00 uur 'effe leggen', dat zouden meer mensen moeten doen.
Goede slogan! Erwin Troost (URL) - 29-04-’06 08:55
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
leuke stukjes!
Wat betreft "effe leggen"; wordt een stuk acceptabeler als je het "effe nadenken" noemt!
tm (E-mail ) (URL) - 24-04-’06 17:57