![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
28-03-2006LUNA EN EEN STAALTJE SYNCHRONICITEITZondagmiddag, 19 maart kwamen 2 Duitse werknemers van partner P. wat werk doorspreken. Tijdens dit gesprek geeft werknemer N. ons een zelfgemaakt boekje met de titel ‘A Guide To Cutting Stencils.’ Het mini-boekje gaat over de Londense stencil-kunstenaar Banksy, een kunstenaar waar zowel P. als ik nog nooit van hadden gehoord. Werknemer N. blijkt bevriend met deze Banksy en ik ben helemaal weg van zijn werk. Maatschappijkritisch, maar dan wel met een knipoog. En mooi! Ik vind alles mooi! We vragen aan werknemer N. of hij misschien kan regelen dat Banksy iets bij ons op de muur komt spuiten. Ooit. Werknemer N. kijkt wat hij kan doen. Bijna een week later komen onze Amerikaanse vrienden D. en E. weer terug in Amsterdam, na 10 dagen touren door Europa. Met een boek en een joint hangen ze op de bank. “What are you reading”, vraag ik vriend E. terwijl ik naast hem sta. Hij klapt het boek dicht en ik lees de cover; ‘Banksy, Wall and Piece’. “No, fucking way!”, roep ik. En daarna vertel ik ze dat ik Banksy net heb ontdekt en dat ik zijn werk helemaal briljant vind. Dan vertellen vriend A. en E. over een toevallige ontmoeting op zondag 19 maart in Londen met een ex-collega uit Amerika die hen heeft verteld over stencil-kunstenaar Banksy. Daarna probeerden zij wat werken van Banksy te spotten in Londen en kochten vervolgens allebei het boek. “No way! That’s synchronicity!”, roep ik. Als een dag later ook de Vietnamezen Q. en D. weer arriveren in Amsterdam vertellen we ze het Banksy-verhaal. “No way”, zeggen ze, “that’s unbelievable.” “Synchronicity man!”, zegt vriend D. met een jointje in z’n hand. We laten de Vietnamezen zowel het kleine als het grote boek zien en ook zij zijn onder de indruk van het werk van deze stencil-kunstenaar. “Awesome stuff”, zegt Vietnamees Q. terwijl hij het boek vluchtig doorbladerd. Maar wanneer hij het boek een kwartier later wat beter doorneemt ziet hij ineens iets wat hij herkent. Daarna kijkt Vietnamees Q. ons allemaal 1 voor 1 aan. Vervolgens knoopt hij zijn overhemd los en onder zijn overhemd draagt hij een T-shirt met daarop 1 van de stencils van Banksy. Gekocht in Barcelona, zondag 19 maart.
17 reacties
Je krijgt nog de groeten van vriend F. Die zag mijn neef M lopen en gaf aan hem door, het weer aan zijn neef B te geven. Dat was ik dus.
Brillie (URL) - 28-03-’06 23:32
En hier een link naar nog meer van deze streetart artiesten.
http://woostercollective.com/ Mikel - 29-03-’06 13:52
wat? nu pas? chantal je loopt écht ernstig achter. bovendien als je goed in amsterdam kijkt zie je hier en daar nog een banksy. als die al niet weg zijn inmiddels.
ja ja 4 - 30-03-’06 23:09
of het is dat amsterdam in het algemeen weer hopeloos achter ligt. as usual.
ja ja nog steeds 4 - 30-03-’06 23:11
Banksy rules!
En toeval bestaat echt wel! Geniet er maar van. Het is magisch. iKooon (URL) - 31-03-’06 10:55
Nee! Dat is eng!
En HELEMAAL door die lachende aap, de 'Laugh now' zegt: alsof hij het al die tijd wist! Aaaah!! Nina (URL) - 31-03-’06 20:38
ha ken je ook de Bansky groep op Flickr? http://www.flickr.com/groups/banksy/
ecritures (URL) - 05-04-’06 15:13
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
Rick de Kikker (URL) - 28-03-’06 16:11