![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
15-10-2005SI!Ik wil het niet, ik wil het niet, ik wil het niet! Dat riep ik al ongeveer 2 jaar tegen partner P. als hij begon over een huishoudster. Liefje, ik zeg niet dat jij het huishouden moet doen, maar ik heb er geen tijd voor en het moet wel gebeuren, zei hij dan altijd. Maar ik wou geen huishoudster, ik wou het niet! De gedachte dat een vreemde met haar vingers aan mijn spulletjes zit, daar kan ik gewoon niet zo goed tegen. Of dat ze misschien per ongeluk iets weggooit! Maar het huishouden zelf, daar heb ik dus ook geen zin in. En als ik ergens geen zin in heb, dan doe ik het dus niet. Met alle gevolgen van dien. Zucht. Nu heb ik ergens in een zwak moment toegegeven. Tegen P. gezegd dat hij het dan maar moest regelen. Als hij het zo graag wou. En die toezegging liet P. dus niet door zn vingers glippen. Met als gevolg dat vandaag de Boliviaanse J. voor onze deur stond. Een Boliviaanse die een paar woorden Engels en een paar woorden Nederlands spreekt, en vooral een heleboel woorden Spaans. En ik spreek amper Spaans. Hola J., zei ik toen ik de deur opende. Buenos días seňora, zei een vrouwtje van nog geen 1,5 meter. Gelukkig, dacht ik, het is een Boliviaanse van het type totaal-niet-neukbaar, dus ik kan haar met een gerust hart met partner P. alleen in huis laten. Daarna vloog haar mini-lijfje van het gasfornuis naar de koelkast naar de gootsteen naar de vloer naar de tafel naar het toilet naar de douche naar bad naar het bed naar het kantoor en weer terug. Verdomme, dit was een professional. Een vrouw met dé ultieme schoonmaak-blik in haar ogen. Om bijna jaloers op te worden. En met wat handen en voeten en Engels en Spaans zijn we eruit. De Boliviaanse J. komt 4 uur per week bij ons schoonmaken. Si!, zei ik. Maar nu ga ik de komende week eerst maar eens zelf met emmer en dweil en doekjes door het huis. Want ik wil natuurlijk niet dat de Boliviaanse J. mij een slechte huisvrouw vindt.35 reacties
Sjee! Truttie! Das toch gewoon onwijs handig? Iemand die met heel veel verwoede enthousiasme voor je schoonmaakt!? Als ik het geld had, zou mijn engel in de huishouding iedere week 4 uur komen. Maar nu mag ik 1 keer in de 2 weken van haar dienst genieten. Heerlijk. En ze zorgt dat ik gewoon mijn carriere kan volhouden. Aa ja joh! Je bent er zo aan gewend. Voor je het weet zal je haar onwijs missen als ze op vakantie is.
Marieke (URL) - 15-10-’05 20:43
Geraffineerd hoor, van die P., om via zo'n Boliviaanse interieurverzorgster je latent gebleven huisvrouwentrots wakker te maken. :-)
Gelkinghe (URL) - 15-10-’05 21:03
Zelfde idee als onder de zonnebank gaan voor je naar het strand toe gaat...;-)
Maria - 15-10-’05 21:28
Vrouwen sporen echt niet. Ik heb nog nooit een man gehoord die wat schoonmaakt vóór de schoonmaakster komt en bijna elke vrouw doet het geloof ik wel!
Saskia (URL) - 15-10-’05 22:21
Hoe herkenbaar.
Toen ik nog hele dagen werktte hadden we er ook een en de avond voor ze kwam ging ik ruimen:) Ze was top,verschoonde zelfs het bed als er een kat op had gekotst enne.....ze gooide nooit iets weg:) Janssen - 15-10-’05 22:27
Geen zin om schoon te maken, maar wel zin in een schoon huis, dan moet je een keuze maken!
Renesmurf (URL) - 15-10-’05 23:19
entonces, una muchacha en su casa. te felicito! suerte a la Boliviana quien tiene que limpiar Tarzan...
dimitri (URL) - 16-10-’05 02:33
Ahhh... lijkt me heerlijk! Ik ben altijd bang dat er dingen mee worden genomen of er ineens een enorme telefoonrekening verschijnt. Maar een lief vrouwtje met gouden schoonmaakhandjes is een zegen!
Marloes (URL) - 16-10-’05 04:11
Beste vraag is hier in de reacties nog niet gesteld: Werkt ze zwart?
Maurice (URL) - 16-10-’05 06:12
Nou Maurice......ik vroeg me eigenlijk af of ze wel pauze krijgt:)
4 uur werken aan 1 stuk is errug veel..... Janssen. - 16-10-’05 07:32
Jawel, net als wij allemaal eerst gaan lopen schoonmaken voor de schoonmaakster komt...
Petra (URL) - 16-10-’05 14:07
Heerlijk lijkt mij dat om een huishoudster te hebben. Trouwens....ben blij dat jij je bril weer laat zien. :-)
Ellen (URL) - 16-10-’05 16:25
Oh, wat zijn wij vrouwen toch heerlijk logische wezens... Net zoiets als ik dat altijd een woeste schoonmaakdrift krijg vlak voordat we op vakantie gaan. Waarom wil ik in godsnaam zo graag een glimmend schoon huis achterlaten?
Foefer (URL) - 16-10-’05 16:51
Nou ik moet er ook niet aan denken dat er iemand met zijn handjes aan mijn spullen komt.. maar het is wel handig en je kunt je nu dan helemaal op secondlife storten.. maar uhh..nu eerst schoonmaken? daar komt zij toch voor?? X
Claud (URL) - 16-10-’05 20:10
Dan hoeft zij toch niet te komen?
[ vraagt zich af waarom elke vrouw die ze kent, vantevoren schoonmaakt???] Life (URL) - 16-10-’05 20:32
'Mini-lijfje' vind ik anders ook erg goed! :-)
Geweldig, waar zouden we zijn zonder schoonmakers? (just imagine...) Nina (URL) - 17-10-’05 11:33
ik wil ook een schoonmaakpersoon. maar bij mij wil mijn vriend het niet... dus blijft het hier gewoon een troep tot ik eens in de zoveel dagen de schoonmaakgeest krijg!
MirjaM (URL) - 17-10-’05 12:16
@ janssen. Dat is ook een belangrijke vraag: Krijgt ze pauze. Een paars geschilderde slaapkamervloer onderhouden lijkt mijn ook ondoendelijk.
Toch wel grappig dat vrouwen eerst het huis schoonmaken om vervolgens een schoonmaakster in te huren. Die kan voor die paar euro lekker op haar gat gaan zitten want het is toch al schoon. Die J. heeft het maar goed voor elkaar :-) Maurice (URL) - 17-10-’05 13:52
Doe je je speeltjes wel achter slot en grendel? Anders valt de productiviteit uiteindelijk toch nog tegen.
Leia Nemef (URL) - 17-10-’05 20:26
Umm, Saskia, bij deze dan. Ik heb zelfs nog geen werkster genomen, hier in Virginia, omdat mijn huis nog niet op orde is, terwijl ik er wel een had in New York. Twee zelfs, want ze bracht altijd haar vriendin mee om the helpen, beiden uit El Salvador. Maar wel jonge neukbare typetjes, pipe cleaning hoort bij schoonmaken, vind ik.
Menno (E-mail ) (URL) - 17-10-’05 21:42
Jammer dat het geen neukbaar type is, anders had je er nog op kunnen verdienen!
Dr. G. - 18-10-’05 15:14
Ik wil ook poetsmiep. Helaas ben ik er zelf één bij de thuiszorg om mijn schamele studiebeurs bij te vullen.
Ik ben het ook helemaal eens met Ellen: leuk je bril weer terug te zien! Brillen zijn de shit! ;) NanaM (URL) - 19-10-’05 16:51
Grappig dat jij nu een stukje schrijft over een nieuwe werkster, terwijl net mijn "poetsie"http://www.waaromnoutoch.nl/archive/2005/10/06/poetsie#body weg is verdonkeremaand. Heeft jouw Boliviaanse al een verblijfsvergunning? En zo ja, heeft ze dan nog ruimte voor een extra schoonmaakadres?
Enzo van der Voort (URL) - 19-10-’05 17:15
"poetsie":http://www.waaromnoutoch.nl/archive/2005/10/06/poetsie#body
Bedoel ik. Enzo van der Voort (URL) - 19-10-’05 17:18
Dus er is een schoonmaakster voor nodig om iemand aan het schoonmaken te krijgen. Hmm, sterk argument...
Linda (URL) - 21-10-’05 12:20
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
helena (URL) - 15-10-’05 20:12