![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
07-08-2004CITROENLUNAHet is weer zomer. Het is weer klam en vochtig buiten. En binnen. Ons huis lijkt over te zijn genomen door muggen. En mijn lichaam is over genomen door muggenbulten. Zoals elk jaar. En ik weet dat het me elk jaar overkomt. En dat ik er eigenlijk dus geestelijk en lichamelijk op voorbereid moet zijn, maar een lichaam vol met muggenbulten went gewoon niet. Ik zit constant te krabben of me te concentreren op het niet-krabben. Mn stopcontacten zitten vol met anti-muggenapparaatjes, ik sleep af en aan met Azaron, Prrrikweg-gelei en azijn en ik zet met mn nagels kruizen in iedere muggenbult. Het is doodvermoeiend. Mn moeder kwam gisteren met een anti-muggenroller aanzetten. Dat wou vroeger ook nog wel eens bij je helpen, zei ze. Een scherpe, haast penetrante, citroenlucht vloog in mn neus toen ik het dopje eraf haalde. Zo! Dat ruikt sterk. Als dat niet werkt!, zei ik. Vol goede moed rolde ik gisteravond de stift langs armen en benen, onder voeten, onder borsten, in mn navel, over mn gezicht en over mn handen. Ik mocht geen plekje overslaan. Liefje, wil jij even mn rug insmeren?, vroeg ik terwijl ik de stift aan P. gaf. Ben je nog niet genoeg ingesmeerd?, vroeg hij met opgetrokken neus. Nee! Alles moet ingesmeerd. Overal. Je mag geen vierkante centimeter overslaan! P. deed braaf wat ik hem vroeg, maar toen ik bij hem wilde komen liggen moest hij niets van me hebben. Jesus, blijf jij maar lekker aan je eigen kant, zei hij, je lijkt wel een Glorix WC-blok. Beteuterd vroeg ik of ik nog wel een kusje kreeg dan. Ook niet. De klootzak. Maar vanmorgen werd ik wakker na een heerlijke, lome nacht zonder gezoem langs mijn oren. En na een minutieus onderzoek blijkt het ook nog eens een nacht zonder muggenbulten te zijn geweest. Voor mij dan! Want partner P. is voor het eerst sinds jaren gestoken. Eigen schuld, dikke bult.30 reacties
Leuk verhaal! Begin toch nieuwsgierig te worden naar de mysterieuze partner P, die elke keer mooi buiten beeld blijft. Doet me denken aan Bobbientje en Marlèneke van Samson en Gert, hihi...
Tulp - 07-08-’04 02:52
En nog een mooi huis-tuin-en-keuken middel tegen de jeuk: weegbree. Gisteravond kwam ik met mijn hand middenin de brandnetels. Moet vooral ik hebben, met mijn overgevoelige huid. Een vriend dook in de bosjes van het Vondelpark en kwam als een oude natuurgenezer aan met een paar blaadjes weegbree. Even de blaadjes kneuzen en over de jeukplek wrijven. Ik heb nergens meer last van gehad.
doreloor (URL) - 07-08-’04 04:53
Tjee zeg, niet eens een kusje, da's wel erg streng.
Nou ja, voel je ook eens wat ik meemaak, zo alleen.Het is diep triest, echt, abnormaal. De slotzin is goed 'raak' gevonden.Leuk stukje, Luna. novecento - 07-08-’04 05:09
Maar ja, nu moet je je afvragen of je dit de hele zomer door laat gaan.
Erwin (URL) - 07-08-’04 07:15
Bij mij werkt die citroen prut niet en idd je bent net zo'n goedkoop wcblok!
Ik heb gelezen dat muggen steken wanneer iemand warmer is, dus hoe warmer hoe aantrekkelijker (voor de mug, ja) dus je moet er voor zorgen dat partner P. warmer is dan jij. Ik heb overgens geen partner om deze theorie zelf uit te proberen. Bosbesje - 07-08-’04 11:59
Als de theorie van Bosbesje klopt dan ben ik een koud en kil iemand, want ik ben nog nooit door een mug gestoken... :)
Anne-Floor (URL) - 07-08-’04 13:02
Weegbree helpt niet tegen muggenjeuk. Brandnetel bevat zuur, mierenzuur om precies te zijn. Muggen gebruiken een basische stof als anti-stollingsmiddel. Daarom hebben ze ook zo'n hekel aan zuur. Dat neutraliseert dat stofje en dan werkt het niet.
henk (URL) - 07-08-’04 14:37
De theorie van bosbesje klopt idd; zorgen dat P. warmer is dan jij :) Maar wel in zijn slaap, want De Man slaapt warmer in, maar is midden in de nacht koeler dan ik! :(
Marloes (URL) - 07-08-’04 15:48
Muggenmelk riekt niet naar citroen en is net zo effectief. Gewoon bij de drogist.
Sannet - 07-08-’04 16:13
Deet, deet, deet. Dat is het enige spul dat echt wat doet. En ik kom net terug van de Canadese Northern Defense Line. Daar zijn Hollandse muggen helemaal niks bij.
eliane (URL) - 07-08-’04 20:28
En wat is nu precies de naam van dat goedje? Ik wil ook wel eens een nachtje zonder muggezoem- en geprik doorkomen (en daarna heel hard lachen dat vriendje ipv mij gestoken is).
Michaela (URL) - 08-08-’04 06:45
Ik heb mijzelf aan het begin van de zomer getrakteerd op een rechthoekige klamboe van de Bijenkorf. Mijn nachtrust is mij heilig, seks eveneens ;-)
karlijn - 08-08-’04 06:46
Ik zweer bij een klamboe én een ventilator én een hor voor de ramen...ben een ervaringsdeskundige muggenzifter hihihi
blue (URL) - 08-08-’04 13:24
Gruwel oh gruwel, de muggen!
Ik wordt áltijd gestoken, en een muggenbeet heeft bij mij altijd The Size Of Canada, vreselijk. Dat citroenspul plakt wel vreselijk, en ik vergeet meestal ook wel een stukje , zodat ik tóch gestoken wordt. Meestal aan de voetzool... jessie (E-mail ) (URL) - 08-08-’04 18:35
Die prik en bult vind ik het ergste niet. Maar dat k**gezoem de hele nacht! Soms verzucht ik prik nou maar en rot op, maar dat werkt dan ook weer niet. Niet te dresseren die muggen...
Maks (URL) - 09-08-’04 00:45
Ik wilde zeggen wat Eliane al zei. Of ik heb nog wel wat minder stinkende Noorse troep voor je dat heeeeel goed werkt.
Merel (URL) - 09-08-’04 02:31
Muggen zijn lief! Ze mogen mij altijd prikken. Okè, ik geef toe. Karel is dood. Maar dat heeft niets met muggenbulten te maken.
Kikkertje (URL) - 09-08-’04 03:49
Of je zet een ventilator aan die op je bed gericht staat, meteen minder klam en de muggen kunnen er niet tegenin vliegen. Of je koopt een klamboe.. klaar is klara. Geen stinkstiften, azijn en andere prut meer.
dubstar - 10-08-’04 11:48
Ga eens opzoek naar Jungle Olie (zit in een klein groen flesje met leger kleuren) Ruikt bijna niet, plakt maar een klein beetje en ze vluchten gegarandeerd voor je weg. Heb het zelf in zweden tegen de muggen-air-force gebruikt en het werkt perfect.
Monster - 10-08-’04 13:04
Ja, djungl oila (fins fabrikaat, vandaar die rare naam) werkt perfect. Ik kocht het in Leiden bij de legerdump en ben sindsdien geheel muggebeetvrij!
carin (URL) - 11-08-’04 07:32
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
nini (E-mail ) - 07-08-’04 02:25