![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
11-04-2004BRUCE LEE ZOEKT PAASEIERENDat wordt niks, zei P. rustig. Hoezo niet?, vroeg ik. Is toch gezellig, zon paasboom. Vinden onze ouders ook leuk als ze volgende week komen. Ik was bezig met het versieren van de paasboom. Bij Xenos en Blokker had ik verschillende houten paasversieringen gekocht. Bij de HEMA kocht ik een paar doosjes nepkuikens. Leek me allemaal reuzegezellig. Ik haalde 20 takken met krullen bij mn bloemenvrouwtje op de Nieuwmarkt en ik had er zin in. De takken stonden nog niet in een vaas of Bruce Lee zat er al naast. Tiktik. Tiktik met zn pootje tegen de takken. Ga weg, zei ik. Maar hij ging niet weg. In plaats daarvan kwam John Digweed er gezellig bij zitten. Tiktik met zn pootje tegen de takken. En tiktik tegen de houten paaseitjes die ik net uit hun verpakking had gehaald. Tiktik, van de tafel af, tiktik door het hele huis. Niet doen, zei ik. Dat wordt echt niets met die paasboom, meisje, zei P. nog steeds rustig. Ik wil het, ik wil het, zei ik. Dat is gezellig. En een paasboom hoort gewoon bij Pasen. Tiktik. Tiktik deden Bruce en Digweed met het volgende houten eitje. Ze tikten net zo lang tegen de paastakken aan totdat de eieren er vanzelf uitvielen. Tiktik tegen de paastak, tiktik door het hele huis over de betonnen vloer. Als ze het houten eitje kwijt waren kwamen ze terug om het volgende eitje uit de boom te tikken. Tiktik. De hele week. Elke ochtend lag de woonkamer vol met houten eitjes, paashazen en kuikens. Die ik dan weer keurig terughing om ze de volgende ochtend weer op de grond te vinden. Ik word hier gek van, heeft P. een paar keer gezegd toen Bruce s nachts met zn paaseieren bezig was. Tiktik. Nog een paar dagen, liefje, zei ik. Tiktik. Tweede Paasdag gaat die boom meteen de deur uit. Tiktik.
20 reacties
Ik heb mijn narcissenbollen nu uiteindelijk maar op het allerhoogste ding in mijn huis gezet - zo ongeveer uit het zicht maar wel beschermd tegen het kattengeweld.
Moorddadige beesten, die katten. Merel (URL) - 11-04-’04 23:07
Tja... katten zijn zoooooo lief. Alleen hebben ze wel aantal nadelen :D
Skar (URL) - 12-04-’04 09:02
Even de tekst Vrolijk Pasen in de foto shoppen en hij kan in het rek bij de andere Hallmark ansichtkaarten...
Mannetje (URL) - 12-04-’04 11:54
http://www.cyberpounce.com/
misschien is dat ook wat voor em, computerspellen speciaal voor katten ! :D brtk - 12-04-’04 18:24
Mijn katten hebben de paastakken ook hardhandig onder handen genomen, een aantal eitjes zijn weg en de takken zijn centimeters korter...
Peena (URL) - 13-04-’04 15:30
Wat ben ik blij dat Mieps favo speeltje een stukje spons is. Dat maakt geen geluid! En als ie zoek is heb binnen 3 tellen weer een nieuwe. Het leukste vindt ze als je 'm de trap af gooit, dan rent ze erachteraan en brengt 'm weer terug. Dat geroffel over de trap maakt trouwens wel weer herrie ;)
En Luna, bedankt voor het lachen, had ik even nodig vandaag. Corine (E-mail ) - 13-04-’04 15:56
Luna jij kent vast wel het mannetje bij Foxy die de site beheert. Zou jij kunnen vragen voor wat nieuwe trekplaatjes want die andere wekken geen enkele lust meer bij me op. Zou fijn zijn luun, wanneer je je lezertjes een beetje tegemoed komt.
Manuel - 13-04-’04 21:29
Geinige kat!
Manuel: Een heel internet tot je beschikking en dan je trekplaatjes halen bij Foxy?! Nog niet zo lang aan het surfen, zeker? Hier vind je waarschijnlijk wel wat naar je smaak: http://www.thumbzilla.com/main.html#arch.. Ook voor jou Luna, alleen ´s-avonds en ´s-nachts, natuurlijk. ;-) Rick - 08-06-’04 10:10
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
Aliëtte (URL) - 11-04-’04 14:29