![]() |
![]() |
||||||
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
LUNA'S ANDERE SITES
ZOEKEN ARCHIEF
LAATSTE FLICKR-FOTO www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.
Alle content © Chantall van den Heuvel Deze website is ontworpen door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses tip
|
06-08-2003BRUCE LEE EN DE VLOERGerustgesteld door de gedachte dat het allemaal toch écht niet erger dan dit kon worden liep ik met een tas vol lekkere boodschappen richting huis. Partner P. en ik hadden besloten ons in te laten lakken door klusjesman E. die in de keuken al was begonnen met het aanbrengen van laklaag 3. De klusjesman zou richting voordeur lakken met zijn lakroller en wij zouden 5 uur in het kantoor en de slaapkamer blijven tot de lak weer droog zou zijn. Terwijl ik de voordeur opendeed hoorde ik P. van beneden roepen dat ik snel naar beneden moest komen. Beneden trof ik P. aan met Bruce gewikkeld in een handdoek. Bruce was ontsnapt en was over de nog natte lak gaan rollen. Bruce met grote ogen in paniek, P. stond grote angsten uit, want hij dacht dat Bruce dood zou gaan. Ik moest eigenlijk een beetje lachen om het tafereeltje. Het kon dus nog wel erger. Bruce buikje zat helemaal onder de lak. Al een beetje hard geworden. Bruce onder de warme kraan gezet en flink ingesopt met Dove. Uitspoelen. Bruce vond het eigenlijk wel lekker onder de warme kraan, of hij was te geschrokken om tegenwerking te bieden. Tien minuten later keek hij me, gewikkeld in een grote rode handdoek bibberend aan. Hij moest hoesten en niezen. Komt dat door die lak of door het water?, vroeg P. aan me. Geen idee, dierenarts bellen. Die adviseerde om Bruce te knippen. En als het niet lukt, of als hij nou wel ziek wordt, dan kun je hier naartoe komen, dan scheren we hem, zei de dierenarts. Met een nagelschaartje heb ik zoveel mogelijk van de lak van zn pootjes, buik en staart geknipt. Echt zielig! Bruce ziet er niet uit en we hopen maar dat hij geen lak binnen heeft gekregen. Voordeel; hij ruikt nu wel lekker naar Dove.30 reacties
Eind vorige eeuw belde mijn vriendin Ine, die naast me woonde ('the girl next door') me op. In tranen. Ze was net begonnen met het verven van de (binnen)deuren, die ze daartoe plat op de vloer had gelegd. Gigi, een van haar twee katten, trippelde over de deur die net in de lak zat. En haar pootzooltjes toen ook. Terpentine erbij gehaald, en de poes in bedwang houden (nekvel), want die was niet dol op die lucht, en snapte niks van alle commotie.
Groet! Paul (URL) - 06-08-’03 22:38
Dieren zijn niet zielig...zielig is een mensen-emotie; "zielig zijn" is; jezelf realiseren dat je (b.v.) pijn hebt...dieren kunnen niet denken, dus dieren realiseren zich niets...op het enige echte super-zoogdier na...!
joke (E-mail ) - 06-08-’03 23:47
Mijn kat heeft ook een keertje onder de lak gezeten. Niets aan de hand. Een goede wasbeurt en wat knipwerk loste het probleem op. We zijn nu vijf jaar verder en hij leeft nog steeds.
Wel is ie een half jaar als roze kat door het leven gegaan. Dita - 07-08-’03 08:24
...EN VOLGENDE WEEK WEER ZO'N SPANNEND VERHAAL VAN OMA SOEPJURK EN HAAR KATTEN. DAHAAAG OMA SOEPJURK...TOT DE VOLGENDE??...(KINDEREN IN KOOR): KEER!!
Morrie (E-mail ) - 07-08-’03 08:27
Joke> nee mijn geleidehond realiseert zich inderdaad ook geen flikker. Die laat me gewoon overal tegenaan lopen. En Bruce Lee heeft gewoon schrikogen omdat-ie zich niets realiseert.
Natuurlijk. Volgens mij dacht-ie gewoon z'n baasjes een plezier te doen door een leuk bruce-lee-motief op de lakvloer aan te brengen om de vloer toch nog enigszins op te leuken. :-) Uniquehorn (URL) - 07-08-’03 17:12
Met een parket-dan wel marmervloer was dit niet gebeurd.
Eneuh,katten doen dit gewoon om te pesten,honden doen het uit domheid! GRAPJAS - 07-08-’03 17:59
Veel sterkte met alles! stom soms verbouwen! Ik hoop dat het allemaal wel goed gaat nu! Succes!
Eva - 07-08-’03 19:11
Waarschijnlijk bedoeld Joke gewoon dat een kat zichzelf niet ziellig zal voelen aangezien ziellig zijn geen oeremotie is maar een bedenksel.
Denk dat een kat het woord 'ziellig' welliswaar niet bedenkt, maar de emoties echt wel ervaart. CiNNeR (URL) - 08-08-’03 03:39
@nikki: Ken anders ook genoeg mensen die geen besef hebben van "zelf". Nog maffer. Maar dat gehéél terzijde... ; )
iLiaNa - 08-08-’03 09:58
Juist, veel mensen hebben ook geen besef van zelf. En daar zit naar mijn mening het antwoord op het dierenvraagstuk dan ook in besloten. Maar dat wordt zo'n lang verhaal dat ik het eerst maar eens voor mzelf ga opsluiten.
Feit blijft overigens dat mijn geleidehond een besef móet hebben van zichzelf, anders zou hij míj niet kunnen helpen. Uniquehorn (URL) - 08-08-’03 14:44
Wie heer regelmatig de reacties doorbladert heeft allang gemerkt dat veel mensen geen enkel besef van wat dan ook hebben. Maar om bij het onderwerp te blijven: het besef van de zieligheid van een kat zit niet in de kat zelf, maar in de persoon die het kattenleed op zichzelf projecteert....;-)
Suffie (E-mail ) (URL) - 09-08-’03 14:22
hahahaha leuke beesten toch die katten,ze zijn onberekenbaar dat is het leuke van ze.
sil - 09-08-’03 20:36
Met Bruce gaat het goed... een beetje kaal, maar hij dartelt prima door het huis...
Luna - 12-08-’03 00:03
He, gelukkig! :-)
(moest ik al die reacties door om te kijken hoe het met 'm gaat! Jenny (URL) - 13-08-’03 14:00
|
NINA THE QUEEN![]() ¶ | Luna | Pas 1 reactie NINA <3![]() ¶ | Luna | 4 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator. ¶ | Luna | 0 reacties CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl! ¶ | Luna | 2 reacties NACHTMISPOES![]() Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER. ¶ | Luna | 0 reacties LEGO-RINGEN![]() Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER. ¶ | Luna | Pas 1 reactie LUNA OOK ELDERSMocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken! ¶ | Luna | Pas 1 reactie LOOK INTO MY EYES![]() ¶ | Luna | 4 reacties KITSCH-KAT-MAGNEET![]() ¶ | Luna | 3 reacties POEZENOORTJES RING![]() Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor ¶ | Luna | 4 reacties | |||||
carin (URL) - 06-08-’03 21:47