LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
09-02-2003

R . E . S . P . E . C . T

Vanmorgen ging de wekker om 5.00 bij m’n ouders. M’n vader eruit en m’n moeder eruit. Op dat moment lagen P. en ik nog in een hele diepe slaap, bij te komen van het weekend. Om 6.30 gooide m’n vader z’n hengeltje in het Amsterdam-Rijnkanaal en zat m’n moeder thuis met een kopje thee een kasteelroman te lezen. Ook toen lagen P. en ik nog in een hele diep slaap, nog steeds bij te komen. Zo’n 48 uur eerder, op vrijdagochtend, waren m’n ouders om ongeveer dezelfde tijd opgestaan om daarna met de trein richting Amsterdam te komen. M’n ouders wilde namelijk komen helpen met het huis. Beetje verven, beetje stofzuigen, beetje boenen, beetje schoonmaken, beetje wassen, beetje strijken. “We hebben er de hele week naar uit gekeken”, zei m’n vader me vrijdagmiddag. “Ik zei het gisteren nog tegen je moeder.” En ze vonden het echt leuk. Ze vonden het echt gezellig. En m’n moeder vond het de normaalste zaak van de wereld dat ze 20 wassen draaide en streek: “Ik heb hier 50 sokken liggen en ik kan geen paar maken!” En m’n vader vond het de normaalste zaak van de wereld dat hij de vloer van de bijkeuken schoonmaakte, het hele huis stofzuigde, het trapgat en 2 deuren in de grondverf zette en ondertussen een extra grote pan hachee maakte. M’n moeder heeft geloof ik ook het toilet schoongemaakt en het fornuis, de televisie en mijn computermonitor zagen er ineens ook een stuk schoner uit. Het is te gemakkelijk om te zeggen dat ouders onvoorwaardelijk van hun kinderen houden en daardoor altijd voor ze klaarstaan. Alles voor hun kinderen doen. En altijd. De mijne hebben vrijdag en zaterdag namelijk zoveel voor P. en mij gedaan dat we er nog stil van zijn. Zelf vonden ze het de normaalste zaak van de wereld. Ik niet.

25 reacties

Da Bunny
god bless :)
Da Bunny - 09-02-’03 23:03
blank
Daar kan, mag en moet je alleen maar heel blij mee zijn. Kon je ook wel gebruiken, geloof ik. :)
blank - 09-02-’03 23:05
Robert
Respect and only respect. "Mantelzorg" reversed. ;-))
Robert - 09-02-’03 23:13
Rena
bless the parents (:
Rena (E-mail ) (URL) - 09-02-’03 23:15
Eva
Hey Luna...dat is heel erg leuk voor jou. Ben blij dat er een beetje licht aan het einde van de tunnel komt. Lief van jou ouders.
Kun je er weer eventjes tegen aan...
:-)
Eva (URL) - 09-02-’03 23:24
Patser
Bloemetje erheen dan maar!
Patser (URL) - 10-02-’03 10:56
Pilgor
Positief stuk : Goed gevoel !!!
Pilgor - 10-02-’03 11:14
snef
koesteren dus!
snef (E-mail ) (URL) - 10-02-’03 11:28
sherlock
Herkenbaar!
sherlock - 10-02-’03 12:01
poppie
Wat een ontzettend lieve mensen, en toch ook al voor 2jen aan de wijn, leuke combi!
poppie - 10-02-’03 12:52
Sheevar onlijn
Zeer herkenbaar, ik liep toen in mijn huis nog dwalend rond, en mijn vader had al de plafonds gewit. Ik kreeg een kast in mijn handen geduwd, of ik de rantjes wou doen, maar mijn vader was al klaar... En mijn moeder had ondertussen de hele keuken al gedaan. Ik ben blij dat ze er zijn...
Sheevar onlijn (E-mail ) - 10-02-’03 12:53
miss bitch
Koesteren!
miss bitch - 10-02-’03 13:58
Saskia
Hoe ouder ik wordt en hoe meer diepte- maar ook hoogtepunten er in mijn leventje zijn, des te meer repect ik voor mijn ouders krijg. Ook zij staan werkelijk altijd voor hun kids klaar, onvoorwaardelijk. Koesteren die hap!!
Saskia (URL) - 10-02-’03 14:17
Suffie
Ouders roeleren heftig! Suffie weet donders goed wat hij mist...
Suffie (E-mail ) (URL) - 10-02-’03 16:21
Bart
Yeah, Suffie... mijn vader had weliswaar zevenenveertig linkerhanden als het om klusjes ging, maar toch was ie er als het nodig was. Nu staat hij niet meer klaar. Hij is klaar.

.
Bart (URL) - 10-02-’03 16:41
Inge
Wat zeg je dan?
Inge - 10-02-’03 18:23
MP
En het is gladder, schoner en strakker dan je zelf ooit voor elkaar krijgt. Op plaatsen waar je nog nooit geweest bent. Fantastisch!
MP - 10-02-’03 19:54
Rick
Klasse hoor, de complimenten voor de oudjes. Ik heb ook zo'n stel, volgens mij zit dat ook een beetje in die generatie... altijd maar doorgaan en vooral niet zeuren.
Rick (E-mail ) (URL) - 10-02-’03 20:05
b-art
Big Ups to mum and dad! (Zijn ze ook te huren i.v.m. gebrek aan?)
b-art (URL) - 11-02-’03 00:53
humeurist
idem
humeurist (URL) - 11-02-’03 12:45
terence
zoals velen voor mij al zeiden...

koesteren! :)
terence (URL) - 11-02-’03 13:55
Verbal Jam
Geweldige ouders! Wat moet ik verder zeggen? Heeft ie nog wat gevangen? Zoiets? ;-)
Verbal Jam (URL) - 14-02-’03 00:25
Ray
Zulke schatten heb ik ook als ouders...
Fantastisch!
Ray - 18-02-’03 16:00
Rose
Ouders aan de macht!! Mijne zijn net zo lief! :)
Rose - 15-03-’03 00:34








Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com