LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
06-02-2003

LUNA MOET

Als je van alles moet, dan gebeurt er meestal niets. Momenteel doe ik dus niets, tot het moment dat het niet meer uit te stellen is, dat het dus écht perse moet. Maar als ik niets doe, dan zit ik me wel aan mezelf te irriteren dat ik niks heb gedaan. En denk ik aan de dingen die ik ook nog eventueel had kunnen doen in de tijd dat ik niets deed. Zo moet ik nog 20 wassen draaien, want de wasmachine staat pas sinds gisteren in het nieuwe huis. Ik moet nog zeker 10 teksten schrijven, want morgen deadline. Ik moet me nog aankleden. Ik moet het stuukwerk op het vloertje in de bijkeuken nog afkrabben met een plamuurmes. Ik moet nog 6 deuren schilderen. Ik moet de vaatwasser nog uitruimen. Ik moet nog heel veel mensen terugmailen. Ik moet nog nadenken over m’n toekomst. Ik moet mijn oude huis nog leeghalen en schoonmaken. Ik moet me nog inschrijven op m’n nieuwe adres bij de gemeente. Ik moet m’n Ministeck-hert nog afmaken. Ik moet nog een cadeautje kopen voor m’n ouders, want die komen dit weekend, wat me eraan herinnert dat ik m’n moeder nog moet bellen. Ik moet nog een aantal rekeningen betalen. Ik moet een afspraak met de dierenarts maken, want John Digweed moet worden gecastreerd. Ik moet nog lampen ophangen in m’n kantoor. Ik moet m’n nagels nog lakken. Ik moet vanavond naar de Kleine Komedie met vriendin L. en eigenlijk moet ik haar ook nog een enigszins acceptabele maaltijd voorschotelen. Dus moet ik nog boodschappen doen. En als ik dan toch richting supermarkt ga, dan moet ik meteen even de lege flessen weggooien. Luna moet het woordje ‘moeten’ eerst maar eens veranderen in ‘willen’.

38 reacties

suzanne
't is niet niets
suzanne - 06-02-’03 12:55
carin
Rustig ademhalen, lijstje maken en stapje voor stapje...
carin (URL) - 06-02-’03 13:05
Rena
Ik ken het.
Rena (E-mail ) (URL) - 06-02-’03 13:12
GRAPJAS
Djiezes!
En moet dat vandaag nog,of is volgende week ook goed?

Grapjas is dat moeten al een poosje beu en heeft een nieuwe slogan:
"Doe zeker niet vandaag wat morgen kan."

HEEEEEEEL rustgevend.
GRAPJAS - 06-02-’03 13:13
Jenny
Is dit herkenbaar? Heel erg herkenbaar zelfs.
Maar 'moeten' veranderen in 'willen'? Zou ik niet doen, tenzij je ECHT heel graag wast, inruimt, afkrabt, inschrijft, schoonmaakt en betaalt.
Jenny (URL) - 06-02-’03 13:34
Vanessa
Ik word al moet van het lezen wat jij allemaal nog moet doen...

Sterkte ermee! :P
Vanessa (E-mail ) (URL) - 06-02-’03 13:44
Suffie
Het Heilige Moetisme.... misschien wel de meest fatale religie ter wereld...
Suffie - 06-02-’03 13:50
Rick
Je moet het laten doen, ben je zo klaar. Nagelslakken en aankleden kun je zelf wel.
Rick (E-mail ) (URL) - 06-02-’03 14:22
dille
Oh oh oh, wat herkenbaar, ik had een maand of wat een dergelijke post: http://dille.ath.cx/archives/p/92/c/1 . En een hoop van die dingen zijn nog niet gebeurd...

Tip van de dag: begin met dat laatste punt (op mijn lijstje, that is). Desnoods herhalen.
dille (URL) - 06-02-’03 14:30
Luna
Sja, thee, dat is natuurlijk ook fijn, maar ik heb er gewoon een stacker ingegooid... al 3 teksten af, aangekleed, nagels gelakt, moeder gebeld, besloten dat ik eten bestel voor vriendin L. en mij, een wijntje gedronken met vriendin I. en ondertussen nagedacht over de rest van mijn leven...
Luna - 06-02-’03 15:01
Suffie
Nagelslakken??? Wat zijn dat voor beesten???
Suffie - 06-02-’03 15:43
Michelle
het helpt, om een lijstje te maken met wat je allemaal nog moet doen enzo...en na elke taak die je hebt volbracht mag je het afstrepen...dat is echt een fantastisch gevoel hehe
Michelle - 06-02-’03 16:16
PB
Kunnen. Daar gaat het om. Als je iets kunt zijn willen of moeten ondergeschikt.
PB (URL) - 06-02-’03 16:46
Jeroen
Erg herkenbaar, vooral het gevoel achteraf: dat je boos op jezelf bent, omdat je van alles 'moet', maar niets doet
Jeroen - 06-02-’03 16:57
miss bitch
Als eerste indeling maken wat overdag moet en wat 's avonds kan. Zonde toch om overdag de deuren te schilderen en er 's avonds achter te komen dat je nog steeds naar de gemeente moet. Werkt als een tiet. Schemaatje maken wat je wanneer doet. Klaaarrrrr!!!
miss bitch - 06-02-’03 17:06
Marlous
Bij mij helpt het altijd enorm als ik allemaal hele lekkere dingen in huis haal, en dat pas mag als ik iets van m'n lijstje gedaan heb, dus;

stofzuigen = 1 spacekoek
wasjes draaien = 5 suikerspekkies
etc... Helpt echt!
Marlous (E-mail ) (URL) - 06-02-’03 17:09
Joost
Mag ik zo vrij zijn om nog een itempje toe te voegen aan je 'to do' lijstje? Morgen een stukje posten over de bloeiende maagden. Ik ben erg benieuwd. Veel plezier!
Joost - 06-02-’03 17:36
esther
nix moet.
esther - 06-02-’03 18:25
Joop
Heeft John Digweed zelf nog iets te vetellen over die castratie ? Steun de aktie SAVE DIGWEED en mail !!!
Joop (E-mail ) - 06-02-’03 19:03
Ee
Ze zeggen, er is haast geen tijd, geen tijd en heb daarom altijd haast en spijt ....
Ee (URL) - 06-02-’03 21:20
Jeroen
Fuck!, inschrijven bij de gemeente, moet ik ook nog doen..... Wat moet je trouwens met die kiloos post van de vorige bewoners? mag je die open maken en naar eigen goeddunken beantwoorden?
Jeroen - 06-02-’03 21:37
buurman
Tijd voor Tarzan!
buurman - 06-02-’03 21:57
Geertjan
Ik moet eigenlijk ook nog veel doen nondeju.
Geertjan - 06-02-’03 23:44
Robert
Niemand moet iets. Je moet alleen doen wat je niet laten kan.
Robert - 07-02-’03 00:02
Pilgor
Tijd om een vakantie te boeken ?!!!
Pilgor - 07-02-’03 01:59
Sheevar onlijn
Ik ken het wel een beetje, de baas wou mij in opleiding, nu moet ik huiswerk maken, bleh, maar ja, het moet....
Sheevar onlijn (E-mail ) - 07-02-’03 09:52
humeurist
je moet niks zeg ik altijd maar.
humeurist (URL) - 07-02-’03 11:56
Red Haired Poetess
Gewoon plannen die hap. Ik heb net een PEP (Personal Efficiency Plan)-training achter de rug, waarbij het motto is 'doe het nu!'. Soms is dat goed. Meestal niet. Gewoon bedenken wanneer je klussen wilt en kunt gaan doen geeft al een heleboel rust in de tent.
Red Haired Poetess (E-mail ) - 07-02-’03 13:27
miss bitch
Laat het los of los het op. Ook zo'n term.
miss bitch - 07-02-’03 14:55
brillie
Je moet natuurlijk niets. Maar daarom heb ik ook hulp in huis, er speciaal er voor aangenomen.
brillie (URL) - 08-02-’03 02:56
Lederdude
Laat dat ministeckhert maar zitten...
Lederdude (E-mail ) - 08-02-’03 12:07
sya
topstukje Luna. Heerlijk herkenbaar. Zodra ik thuiskom ben ik ineens een heel slechte manager. In principe wil ik ineens alles willen moeten. Terwijl de kern van goed management is, het door iemand anders laten doen. Boven mijn keukendeur hangt ook nog zo'n bordje, nog van mijn oma. Stel niet uit tot morgen wat je heden door een ander kunt laten doen. Ik heet alleen meestal ander.
sya (URL) - 09-02-’03 18:26
Harald
inderdaad herkenbaar. Kwestie van discipline en dingen bijhouden zodat je niet achter de feiten aan blijft hollen. En aktiemomenten inbouwen waarop je in korte tijd heeel veel doet. En daarna iets leuks doen. Werkt bij mij in elk geval goed. En je hoofd leegmaken is misschien ook een tip?
Harald (E-mail ) - 06-03-’03 19:20
play slot
Him pair multiplayer play free wheel of fortune slot machine parlay base multiplayer royale flat http://plaslo.coconia.net/ minus spread bible denomination bust?
play slot (E-mail ) (URL) - 07-03-’06 14:50
slot game
Through tapioca ring road railbirds pc slot game http://slot-game.kogaryu.com/ muck!
slot game (E-mail ) (URL) - 07-03-’06 14:55
play slot
A lot stack edge hand figure free line play slot spades lottery insurance queens http://play-slot.fcpages.com/ handicapper fold represent spades shuffling http://play-slot.fcpages.com/ .
play slot (E-mail ) (URL) - 07-03-’06 16:50
free slot
Each one of bluff play free slot machine online semi catch lottery broadway http://www.free-slot.741.com/ rabbits horses pot spice punto?
free slot (E-mail ) (URL) - 07-03-’06 17:12
free slot
Furthermore hand lock free on line slot machine http://www.free-slot.arcadepages.com/ crack gesture out cover credit.
free slot (E-mail ) (URL) - 08-03-’06 01:50








Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com