LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
22-09-2002

IBIZA #1: HELLO KITTY VS. OSAMA BIN LADEN

Ook al ga ik maar 1 dag weg, dan nog neem ik een kladblok of dagboek mee. En een etui. Een etui met vooral veel gekleurde glitterpennen, potloden, stiften, gummetjes, nietmachinetjes, lijm, stanleymesje, plakband, liniaaltje, schaartje, dat soort dingen. Vorige week zondag, om 3:30 stond ik na het inchecken van mijzelf en mijn Hello Kitty-koffer bij de douane met mijn handbagage. Deze handbagage ging op de lopende band, door de metaaldetector en werd daarna meteen van de band afgetrokken door een douane-meisje met een paardenstaart. “Van wie is deze tas?”, vroeg ze nogal ongeïnteresseerd. “Van mij”, zei ik. “U heeft een schaar in deze tas en het is verboden om scherpe voorwerpen mee aan boord te nemen. U moet de schaar bij mij inleveren”, zei ze. “Ja, maar het is een Hello Kitty-schaar!”, zei ik vrolijk. “Het is een kinderschaartje, met stompe punten, kijk maar!”, zei ik nog steeds vrolijk en ik liet haar het briljant vormgegeven roze schaartje zien. Het douane-meisje met de paardenstaart bekeek hem aandachtig, bestudeerde het snijvlak, de lengte en de punten en gooide m’n Hello Kitty-schaartje kordaat in een grote ton. Kutwijf, dacht ik. Die snapt er gewoon helemaal niks van. Van Hello Kitty. Van het hele Hello Kitty-concept. Maar het kwaad was al geschied. Ik had geen keus. Het schaartje waar ik al 5 jaar zeer aan gehecht was lag bovenop in een grote plastic regenton! Wat een kutwijf. En dan kan ze wel aankomen met ‘ik deed gewoon m’n werk’, maar die vlieger gaat mooi niet op, want al moest ik m’n Hello Kitty-schaartje inleveren, m’n stanleymes is gewoon meegevlogen naar Ibiza, zodat ik alsnog mijn missie om de Westerse wereld te vernietigen kon volbrengen.

13 reacties

Robert
Het kutwijf komt waarschijnlijk net van de opleiding en van enig empatisch vermogen is dan nog geen sprake. Ik zou het schaartje in bewaring hebben gegeven en bij terugkomst weer hebben opgehaald....vijf jaar!!! Luna toch..
Benieuwd hoe Ibiza was.
Robert - 22-09-’02 23:55
pet
Gelukkig mocht je wel je fototoestel bewaren.
pet (URL) - 23-09-’02 00:43
docter_dudz
welkom terug luna,..........en nog gefeliciteerd met de 4e plek op de AD webawards
docter_dudz (E-mail ) - 23-09-’02 07:20
Chantal
Bij onze vakantie werd ook mijn handbagage van de band gehaald, met de woorden "er zit een zakmes in uw tas". Maar ik wist van niks... hele tas binnenste buiten gekeerd, maar geen zakmes te vinden. Mocht ik doorlopen, zegt mijn vriend tegen me, dat hij wel een zakmes in zijn handbagage had zitten. Hadden ze dus gewoon de verkeerde tas van de band gehaald! En dat noemen ze strengere controle?
Maarre... welkom terug Luna!
Chantal - 23-09-’02 09:52
Rean
net een nieuwe Canon Ixus 330 gekocht in de middag dat ik naar Turkije zou gaan. Loop ik voorbij de douane, mik mijn tas op de band, camera langs het detectiepoortje zegt ineens die doauneneger; 'dat soort type camera mag u niet mee aan boord nemen'

wat zeg ik, dat meen je niet.

nee, zegt ie, dat meen ik ook niet maar wel een fijne vakantie toegewenst.

bleek het gewoon een grapneger te zijn...
Rean (E-mail ) (URL) - 23-09-’02 10:16
Wim
Mijn schoonmoeder moest haar nagelschaartje uit een nagelgarnituurtje inleveren en kon zo'n zelfde setje in de "wolkenwinkel" terug kopen. Ze verkopen die terroristen bewapening dus gewoon onderweg !
Wim (E-mail ) (URL) - 23-09-’02 10:17
miss bitch
Ik ben naar Turkije gevlogen met kappersschaar, nagelschaartje en vijl met hele scherpe punt. En dat was begin september, waar je dus zou denken dat de controle omhoog gejenst wordt. Nee, ik heb er geen reet van gemerkt.

Luna, ik hoop dat je een fijne vakantie hebt gehad en lekker bent uitgerust.
miss bitch - 23-09-’02 10:32
terence
hee luna! welcome back girl! :)

ben benieuwd wat je allemaal in je dag-/schetsboek hebt geschreven :)
terence (URL) - 23-09-’02 11:06
Yuroen
Volgens mij is het wel eens vaker gezegd.
Hello Kitty is on a mission to take over te world............................
Yuroen - 23-09-’02 11:45
Yuroen
Oh ja, welkom thuis
Yuroen - 23-09-’02 11:45
leenx
snel naar http://www.hellokitty.com/ en een nieuwe kopen,
sjit die rijstkoker is goed...
leenx - 23-09-’02 11:50
frans
Volkomen terecht van het kutwijf.
Hello Kitty zou sowieso OVERAL verboden moeten zijn...

vind ik hoor ;-)
frans (URL) - 23-09-’02 17:51
Bubblegummetje
Wat nou frans?
Hello kitty rules the world!
Bubblegummetje - 23-09-’02 21:45




(optional field)
(optional field)
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.




Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com