LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
17-10-2001

LUNA ONTMOET EEN ECHTE NOTARIS

Vandaag zouden P. en ik het koopcontract voor ons nieuwe huis tekenen. Kom maar op. Om 15.00 kwamen P. en ik op onze gympies een chique notariskantoor ergens in Oud-Zuid binnenwandelen. Toen we eenmaal plaats hadden genomen zag ik de Oude Notaris, die zeker een jaar of 75 was denken; wat doen die ongeschoren kerel en dat gekke wijf hier? Die zien er niet uit alsof zij de vraagprijs op kunnen hoesten. Maar de Oude Notaris lachte vriendelijk naar ons. De Oude Notaris nam samen met de verkopende makelaar en onze makelaar een stapeltje papieren door waar ik weinig van snapte. De moed zakte mij een beetje in de schoenen. Van tevoren had P. nog tegen me gezegd; “Maak je maar niet druk, ga jij daar maar gewoon mooi zitten wezen, ik regel het wel.” Jaja, ik hoorde nu pas voor het eerst dat er ergens een olietank in het huis verstopt zit, die nog geborgen moet worden. Maar als P. zegt dat alles goed komt, dan komt alles ook goed. Uiteindelijk hebben we nog niet kunnen tekenen, omdat onze makelaar toch eerst wil uitzoeken hoe het zit met die olietank. De Oude Notaris bleek nieuwsgierig en vroeg wat P. en ik deden. “Ik ben copywriter”, zei P. “Ik ben freelance journaliste”, zei ik. “Bij welke bladen”, vroeg de notaris. “Vooral bij jongerenbladen.” “Die ken ik vast niet, waar schrijf je over dan?”, vroeg de notaris weer. “Over seks, kent u bijvoorbeeld de Foxy?” vroeg ik. Die kende hij niet en ik stelde voor om volgende week een exemplaar voor hem mee te nemen. Dat vond de notaris een leuke geste. Ik denk ook dat de Foxy een stuk gezelliger oogt op zijn koffietafel dan die belachelijke standaard kunstbladen en kunstboeken die er nu lagen.

15 reacties

Suffie
Lieve Luna,

Een olietank in je tuin vinden is nog erger dan een lijk in je kast!!!

Ik ben bang dat je ook een Foxy moet gaan dumpen bij de milieudienst....!!
Suffie - 17-10-’01 20:36
Luna
Het grappige is; hij ligt niet in de tuin, want die hebben we niet... Nee, die tank die stond in een kamertje... maar het huis is zo groot, dat we die hele tank hebben gemist...
Luna - 17-10-’01 20:41
Alcatraz
je bent nog dommer dan ik d8

(deze zin vloeit voort uit een kunstzinnig hersenspinsel. De bedoeling is om deze artistieke expressie diep op je in te laten werken waaruit een door je innerlijk gevormde mening ontstaat. Graag zou ik zien dat jullie dit met mij delen. I'm w8ing!)
Alcatraz - 17-10-’01 20:43
paradox
check deze site: http://www.pillowfightbloodbath.com

greetingz.
paradox - 17-10-’01 20:44
Luna
En wat bedoel je precies Alcatraz?
Luna - 17-10-’01 20:52
paradox
je bent nog slimmer dan ik dacht (zonder 8)
paradox - 17-10-’01 20:59
robster
yeah sure alcatraz..big fat bullshit!!
robster - 17-10-’01 23:14
sparkie
copywriters zijn best aardig.
Ook als ze niet onder invloed zijn. :)
sparkie - 17-10-’01 23:33
een jonge (kandidaat) notaris
tja, en sommige van die notarissen lezen zelfs je weblog Luna, dus ze zijn niet allemaal oud, saai en conservatief (noch vooringenomen....)
een jonge (kandidaat) notaris - 18-10-’01 08:20
Flashheart
Oude notarissen hebben vaak veel meer gevoel voor humor dan je zou verwachten, dat moet ook wel anders trek je dat werk niet. Schijnt wel goed te schuiven trouwens.
Flashheart - 18-10-’01 10:53
Patrick
Nu gaat het echt beginnen. Notaris -> huisje -> boompje -> beestje... Gaat Luna zich settelen?
Patrick - 18-10-’01 12:03
sjonnie
ja, Luna... helemaal geen sexavonturen met verschillende mannen etc. Je gaat gewoon suf hokken met P.

(daar is natuurlijk niets mis mee ik heb een hekel aan quasi nonconformisten)
sjonnie - 18-10-’01 12:51
more head
hokken is cool... in-house-pussy!

enne.. in-house-cock voor Luna.. of had ze nu ook zo'n vibo-ding?
more head - 18-10-’01 12:55
Frank
Huisje,Boompje,Beestje,Olietank...
Als Luna ook over (eigen) kinderen gaat beginnen; haak ik af denk ik.
Frank - 20-10-’01 10:57
Luna
Nee, Luna blijft een goede moeder, maar bewust kinderloos!
Luna - 21-10-’01 12:30








Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com