LUNA'S ANDERE SITES








ZOEKEN

ARCHIEF

LAATSTE FLICKR-FOTO
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from Electric Luna. Make you own badge here.



Draait op PivotX - 2.2: beta 2
XML: RSS Feed
XML: Atom Feed



Alle content © Chantall van den Heuvel


Deze website is ontworpen
door mar10e.com en site-lay overgezet naar PivotX door PixelPrinses















tip
23-09-2001

LUNA KRIJGT STERALLURES

Gisteren heb ik voor het eerst 800 bezoekers op een dag op deze site gehad. Ik word beroemd, ik weet het zeker. Die bezoekers komen natuurlijk niet zomaar naar deze site kijken. Nee, er stond een zeer lovend stukje over mij op www.planet.nl/sex. Hoe dat er is gekomen weet ik niet, maar ik ben erg trots. De auteur in kwestie vond mij: “Het type vrouw waar de meeste mannen moeite mee hebben. Een intelligente vrouw met een eigen wil en uitgesproken ideeën die ze scherpzinnig weet te verwoorden. Luna laat het licht schijnen over het schemergebied tussen mannen en vrouwen.” Na zo’n positief artikeltje over mij kan het alleen maar beter met me gaan. Ik zal binnenkort gebeld worden door verschillende bedrijven die graag willen dat ik voor hen kom schrijven en me daar ook graag veel geld voor willen betalen. Uitgeverijen zullen vragen of ik mijn memoires bij hen wil publiceren. Ik zal uitgenodigd worden om auditie te doen voor ‘Call TV’ en ik zal zeggen dat ik me daar te goed voor voel. Ik zal op straat worden herkend. Over twee jaar zal Joop van den Ende met ‘Luna; the musical’ een klapper van een theaterproductie neerzetten, die uiteraard ook op Broadway zal draaien (Luna speelt Luna natuurlijk). Ik zal mijn vrienden niet meer willen kennen en P. ruil ik in voor twee negers van een jaar of 18. Brad Pitt mag ook.
www.planet.nl/sex

4 reacties

Frank
Fred Durst is nu misschien niet meer zo onbereikbaar :-)
Enne wat dacht je trouwens van
Luna-Merchandise?
Luna energiedrankjes/pilletjes
Luna action figures
Luna muismatjes
Luna sleutelhangers
Luna......etc.
10 % van de opbrengst lijkt me redelijk :-)
Frank - 25-09-’01 23:10
Luna
Frank, jij mag m'n manager worden, over die 10% valt natuurlijk te onderhandelen!
Luna - 26-09-’01 07:44
Frank
12 % ?
Frank - 28-09-’01 12:34
tommy
geef je ook sexles luna ik wil beter leren neuken
tommy - 23-01-’03 17:50








Volg Luna op Twitter.com

NINA THE QUEEN


| Luna | Pas 1 reactie


NINA <3


| Luna | 4 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 9

Deze week op www.climaximaal.nl; uiteraard mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid) over de Seks App met de naam Sex Track. Ook te lezen; een column met de titel, Help mijn man heeft een hobby (over neukmachines)! Ook weer diverse seksspeeltjes-reviews en, ook heel erg leuk, een stukje over mijn eerste vibrator.
www.climaximaal.nl


| Luna | 0 reacties


CLIMAXIMAAL.NL WEEK 8

Deze week op mijn nieuwe site http://www.climaximaal.nl; mijn wekelijkse rubriekje bij 3FM in PSRadio... (zowel in woord als in geluid)! Ook te lezen; een fijne column waarin ik mijn frustratie over vibrators en anders seksspeeltjes in de vorm van een dolfijn even lekker van me afschrijf! En... ik kan altijd heel goed zeiken op stomme seksspeeltjes, maar welke vind ik nou WEL lekker? Ook dat is NU te lezen op www.climaximaal.nl!


| Luna | 2 reacties


NACHTMISPOES

Volgende week vrijdag, 23 december, ben ik te vinden in Almere op een feestje met de briljante naam 'Nachtmispoes'... Er is van alles te doen, met vj's en muziek en er worden gedichten voorgelezen en ik ga m'n poezenspulletjes verkopen, maar ook wat Maanisch-columns voorlezen! Alles over poezen en pussy's dus! Maar wel in 't nette... Meer informatie: HIER.


| Luna | 0 reacties


LEGO-RINGEN

Helemaal kek en handgemaakt (door mij natuurlijk) deze LEGO-ringen! Je vindt ze in de Ploesie-shop: HIER.


| Luna | Pas 1 reactie


LUNA OOK ELDERS

Mocht je het hier af en toe wat rustig vinden, dan kan dat wel kloppen... Ik heb een soortement van vakantie, maar het vooral heel erg druk met andere dingen... al staan er natuurlijk wel altijd teksten in de planning, die er vervolgens nooit van komen! Op Twitter ben ik wél altijd te vinden (@electricluna) en mijn PloesiePoesie-blog: http://ploesiepoesie.nl/ploesie-blog houd ik momenteel beter bij dan dit weblog... Ook leuk; fotocollages van wat ik zoal doe en zie plaats ik op mijn Facebook-pagina: HIER. En om het allemaal nog Social Media-er te maken; ook de PloesiePoesies hebben een Facebook-pagina: HIER. Ook heb ik ergens een Ploesie-fanpage en een Ploesie-group bij Facebook, maar daar snap ik nog weinig van... Als ik weer tijd heb, dan ga ik dat uitgebreid uitzoeken!


| Luna | Pas 1 reactie


LOOK INTO MY EYES

Onweerstaanbaar, dit setje ogen...


| Luna | 4 reacties


KITSCH-KAT-MAGNEET

Wederom een nieuw product in de Ploesie-fabriek! Ditmaal een setje van 5 verschillende überkitsche en überkekke katermageneten! Je koopt er 5 voor 10 euro: HIER.


| Luna | 3 reacties


POEZENOORTJES RING

Ik kocht er eerst eentje voor mezelf, maar omdat ik 'm zo leuk vond heb ik een heel stapeltje van deze superschattige poezenoortjes ringen ingevlogen. Helemaal officieel geïmporteerd! Hij is voor
€ 12,50 te koop op de PloesiePoesie-site: HIER.


| Luna | 4 reacties


© 2004 mar10e.com